Ankara’da Bursa Hızlı Tren Seferberliği! ‘Bursa Hak Ediyor’

ankarada bursa hizli tren seferberligi bursa hak ediyor
ankarada bursa hizli tren seferberligi bursa hak ediyor

Ankara’da Bursa Hızlı Tren Seferberliği! ‘Bursa Hak Ediyor’; Bursa Fan Club Derneği tarafından Ankara’da düzenlenen “Bursa Hak ediyor” konulu toplantıda Bursa milletvekilleri de destek verdi.

CP Ankara Hotel’de düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Tunçak, İçişleri Bakan Başdanışmanı Harun Akın, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, CHP Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erkan Aydın, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Akdere, Enerji Bakanlığı Dış Ticaret Genel Müdürü Sefa Uslu, RUMELİSİAD Başkanı Ömer Kumova, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, Bursa Derneği Başkanı İsmet Kazancı, Ankara’da görev yapan Bursalı yüksek yargı üyeleri ve bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Toplantıda konuşan Bursa Fan Club Derneği Başkanı Ali Ademoğlu, Bursa’nın Yüksek Hızlı Tren konusunda hakkını alamadığını, birlik ve beraberlik içinde Bursa’nın sorunlarının çözülebileceğini, Ankara’da parti gözetmeksizin Bursa lobisi oluşturulması gerektiğinin altını çizdi.

RUMELİSİAD Başkanı Ömer Kumova’da Bursa’da sanayileşme ve sanayicilerin sorunlarıyla ilgili çözüm yollarının bulunması gerektiğine dikkat çekti.

Milletvekilleri, bürokrat ve STK’lar görüşleri açıkladığı Bursa’nın sorunlarından ulaşım başta olmak üzere alt yapı, kent markası görüşülürken, Ankara’da siyasi parti gözetmeksizin Bursa lobisi oluşturulması ve sorun çözümü için birlik ve beraberlik için daha etkin rol oynanması gerektiği görüş birliğine varıldı. (Bursadabugün)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Cum 15

İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Cum 15

İhale İlanı : Köprü İşleri Yaptırılacaktır

Kasım 15 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar