Rusya Taşımacılık İşinde Marka Firma

rusya nakliye firmalari
rusya nakliye firmalari

Taşımacılık dendiğinde akıllara birçok nakliye şekli gelse de ağırlıklı taşıma yöntemi tır ile karayolu nakliye şeklidir. Ülkemizin bir çok ilinde uzun yıllardan bu yana hem yurt içi hem uluslararası tır nakliye çalışmaları yapan firmamız Mersin Nakliyat karayolu taşımacılığında oldukça geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Yurtiçinde 81 ilimizin tamamı ile aktif çalışan firmamız yurt dışı nakliyesinde Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinin tamamında etkili çalışmalar yapmaktadır. Uluslararası taşımacılıkta en aktif olduğu ülkelerden biri de Rusya olan firmamız ihracat ve ithalat nakliyesinde geniş araç filosu ile yeterli nakliye hizmeti verebilmektedir.

Ülkemiz de lojistik faaliyetlinde bulunan Rusya nakliye yapan kuruluşlar arasında Türk ve yabancı plakalı tırlar ile komple ve parsiyel taşıma hizmeti verebilen nadir kuruluşlar arasında bulunan firmamız üretim yapılan tüm illerimizden Rusya’nın başta başkent Moskova olmak üzere tüm şehirlerine, komple taşıma da adrese teslim, parsiyel nakliyede ise gümrük teslimi servis sunmaktadır.

Yük taşıma yetki belgesi, tır karnesi ve cmr sigortası bulunup tam kapsamlı uluslararası taşıma işi yapan nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız, gabari dışı ağır nakliyat, frigo nakliye, konteyner nakliyesi gibi alanlarda da müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir. Rusya nakliyesinde Türk araçlarına dozvala sınırlaması bulunduğundan dolayı sınırlı sayıda verilen belgeler kısa sürede tükendiğinden yabancı plaka tırlar ile taşıma yapılması icap etmektedir. Firmamız Rusya’da bulunan acentelerine bağlı Rus plakalı tırlar ile bu açığı kapatmaya yetecek sayıda araç organizasyonu yapabilmektedir.

Karayolu ile yük taşıma yönetmeliğine uygun olarak nakliye hizmetleri sunmakta olan Mersin Nakliyat Türkiye-Rusya lojistik hattında oldukça başarılı işlere imza atmış, yaptığı bir çok proje taşımasında adından söz ettirmektedir. Rusya nakliye firmaları içerisinde en çok tercih edilen lojistik şirketi unvanına da sahip olan şirketimiz 7/24 çalışma anlayışı ile görev başında bulunan deneyimli operasyon ekibi ile müşterilerinden gelen gerek yazılı gerek sözlü tüm komple ve parsiyel taşıma taleplerine en kısa sürede yanıt veriyor, müşterilerinin beklentilerine uygun navlunlar ve taşıma koşularını sunuyor.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı: Konya Nakliyat

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar