Ürdün Parsiyel Taşımada Marka Firma

urdun parsiyel tasimada marka firma
urdun parsiyel tasimada marka firma

Uluslararası taşımacılık sektörü içerisinde birçok taşıma yöntemini barındıran oldukça geniş bir alana hitap eden zincire sahip bir sektördür. Komple tır nakliyesi, kamyon taşıma, gabari dışı ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi gibi bölümlerin bulunduğu sektörde neredeyse komple tır taşıma kadar talep ve rağbet gören önemli bir bölüm ise parsiyel nakliye hizmetleridir. Ülkemizde üretim ve ihracatı yapılan tüm ürünlerin komple tırda olduğu gibi parsiyel olarak taşınması ile ilgili önemli ölçüde talep bulunmaktadır. Komple tır nakliyesi yapılan ülkelerin tamamına parsiyel nakliye hizmetleri de bulunmaktadır. Bu ülkeler içerisinde yer alan Ürdün’de son dönemlerde parsiyel taşıma anlamında bir hayli talep görmekte, firmamız Şah Global Lojistik bu talepleri inceleme ve değerlendirme neticesinde haftalık düzenli parsiyel hizmetlerine başlamıştır.


İstanbul’da faaliyete geçirilen depolarımızdan çıkışlar yapmak suretiyle Ürdün parsiyel nakliye hizmetlerine başlayan firmamız, gerek tırlar ile roro çıkışlı olarak, gerekse İstanbul limanlarından Ürdün limanlarına çıkış ve varışlı olarak konteyner ile parsiyel taşıma çalışmaları yapmaktadır. Tırlar ile yapılan çalışmalarda Mersin veya İskenderun limanlarından roro gemileri ile Ürdün limanlarına ulaşım sağlanmakta, yük teslimatları Ürdün’de gerek gümrük gerekse adrese teslim şeklinde sağlanmaktadır.

Daha önceleri tamamı ile karayolu kullanılmak suretiyle servis yapan tırlar son dönemlerde bölge de çıkan iç karışıklıktan meydana gelen güvenlik sorunları gerekçesi ile Türkiye ile Ürdün arasında karayolu değil de denizyolu kullanılmaktadır. Ürdün nakliye firmaları arasında yaptığı farklı çalışmaları ile dikkat çeken Şah Global Lojistik meslektaşlarına öncülük edebilen bilgi birikim ve deneyime sahip bulunuyor. Bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plakalı tırlar ile düzenli ve sorunsuz parsiyel nakliye hizmetleri sunan firmamız yaptığı komple ve parsiyel taşımaların tamamında CMR sigortası güvencesinde nakliye hizmetleri sunuyor.

Lojistik sektörüne adım attığı ilk günden bu yana çalışma alanını ve kapasitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetine odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden Şah Global Lojistik kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Uzman sürücüleri ve deneyimli operasyon ekibi ile günün her anı görev başında bulunan firmamız çalışanları gelen tüm komple ve parsiyel yük taleplerine anında yanıt vermektedir.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı: Lojistik firmalarısohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar