Adapazarı Pendik Bölgesel Tren Sefer Saatleri Güzergah Haritası ve Durakları

adapazari pendik bolgesel tren sefer saatleri guzergah haritasi ve duraklari
adapazari pendik bolgesel tren sefer saatleri guzergah haritasi ve duraklari

Adapazarı Pendik ve Pendik Adapazarı demiryolu hattında işletilen bölgesel trenler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. TCDD bölgesel trenin güzergah haritası, ayrıntılı sefer saatleri, trenin durduğu ana ve ara istasyonların tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca, Ada Ekspresi 16 Mart 2019’dan itibaren Adapazarı Gar’a kadar gelmeye başladı.

Yolculuk Mesafesi


Pendik Adapazarı demiryolu arası 120 km’dir.

Seyehat Süresi

Pendik Adapazarı arası demiryolu seyahati yaklaşık olarak 1,5 saat sürer.

Güzergah

Bu tren “Ada Ekspresi” her gün Adapazarı > İstanbul > Adapazarı arasında çalışır.

Ada Ekspresi Treni duruş ve kalkış yaptığı istasyonlar

Adapazarı Gar, Mithatpaşa, Arifiye, Sapanca, Büyükderbent, Köseköy, İzmit YHT, Derince YHT, Yarımca YHT, Hereke YTH, Gebze, Çayırova, Tuzla, Tersane, İstanbul (Pendik).

Harita ve İstasyonlar

Marmaray Haritası

Pendik Adapazarı Bölgesel Tren Saatleri

 

Pendik – Adapazarı Ada Ekspresi Tren Saatleri
İstasyon 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
İstanbul (Pendik) 08:11 10:50 16:35 18:35 21:15
Gebze 08:30 11:09 16:54 18:54 21:36
Hereke YHT 08:46 11:25 17:10 19:10 21:55
Yarımca YHT 08:53 11:32 17:17 19:17 22:02
Derince YHT 09:01 11:40 17:25 19:25 22:10
İzmit YHT 09:08 11:46 17:32 19:32 22:17
Sapanca 09:29 12:07 17:53 19:53 22:38
Arifiye 09:36 12:14 18:00 20:00 22:45
Mithatpaşa 09:46 12:24 18:10 20:10 22:55
Adapazarı 09:50 12:28 18:14 20:14 22:59

Adapazarı Pendik Bölgesel Tren Saatleri

Adapazarı – Pendik Ada Ekspresi Tren Saatleri
İstasyon 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
Adapazarı 05:50 07:00 13:05 14:30 18:50
Mithatpaşa 05:55 07:05 13:10 14:35 18:55
Arifiye 06:04 07:14 13:19 14:44 19:04
Sapanca 06:11 07:22 13:26 14:51 19:11
İzmit YHT 06:34 07:48 13:49 15:14 19:35
Derince YHT 06:40 07:54 13:55 15:20 19:41
Yarımca YHT 06:48 08:02 14:03 15:28 19:49
Hereke YHT 06:55 08:10 14:11 15:35 19:56
Gebze 07:11 08:29 14:28 15:51 20:12
İstanbul (Pendik) 07:32 08:45 14:44 16:13 20:28

Önemli Bilgiler

  • TCDD e-biler sisteminden, mobil, çağrı merkezi, istasyonlar ve yetkili acentelerden bilet alabilir, 2 gün öncesine kadar rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Marmaray son istasyonu olan Pendik’ten Avrupa ve Anadolu yakasındaki istasyonlara gidebilirsiniz.
  • TCDD Taşımacılık AŞ hattı işletiyor.
  • Trende yiyecek/içecek satışı yok.

Hızlı Tren Bağlantısı

Arifiye YHT İstasyonunda duran hızlı trenlerle Arifiye’den şehir merkezine Adapazarı Ekspresi ile gitmek mümkün.

Marmaray Bağlantısı

Pendik İstasyonundan Marmaray’ı kullanarak İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasındaki aşağıdaki istasyonlara ulaşmanız mümkün:

Halkalı – Mustafakemal – Küçükçekmece – Florya – Yeşilköy – Yeşilyurt – Ataköy – Bakırköy – Yenimahalle – Zeytinburnu – Kazlıçeşme – Yenikapı – Sirkeci – İstanbul Boğazı – Üsküdar – İbrahimağa – Söğütlüçeşme – Feneryolu – Göztepe – Erenköy – Suadiye – Bostancı – Küçükyalı – İdealtepe – Süreyya Plajı – Maltepe – Cevizli – Atalar – Başak – Kartal – Yunus – Pendik – Kaynarca – Tersane – Güzelyalı – Aydıntepe – İçmeler – Tuzla – Çayırova – Fatih – Osmangazi – Gebze

halkali gebze metro

Halkalı – Gebze Metro Hattı Saatleri

marmaray sefer saatleri

Halkalı Gebze Metro Kaç Dakika Sürüyor

Halkalı – Gebze metrosunda yukarıda da belirttiğimiz gibi 42 durak yer almaktadır. Halkalı ile Gebze durakları arasındaki toplam süre ise 115 dakikaya kadar inecek. Kısaca belirtmek gerekirse Halkalı’dan yol çıkan yolcu 115 dakika yani 1 saat 55 dakika içerisinde Gebze’de olacak.

halkali gebze metro

Halkalı – Gebze Metrosu Aktarma Durakları

Halkalı Gebze Metro hattı üzerinden birçok aktarma durakları yer almaktadır. Halkalı – Gebze metro hattı üzerinden aktarma yapacağınız metro hatlarını (duraklarını) aşağıda görebilirsiniz.

Gebze Halkalı Metro Hattı üzerinde yer alan aktarma durakları…

Hattın tamamı işletmeye açıldığında;

  • Halkalı istasyonunda M1B Yenikapı-Halkalı metro hattı ile,
  • Ataköy istasyonunda M9 İkitelli-Ataköy metro hattı ile,
  • Bakırköy istasyonunda M3 Bakırköy-Başakşehir metro hattı ile,
  • Yenikapı istasyonunda M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı,
  • Yenikapı İstasyonunda M1B Yenikapı-Kirazlı ve M2 Yenikapı-Hacıosman metro hatları ile,
  • Sirkeci istasyonunda T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ve denizyolları ile,
  • Ayrılık Çeşmesi istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile,
  • Üsküdar istasyonunda M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattı ile,
  • Göztepe istasyonunda M12 Göztepe-Ümraniye metro hattı ile,
  • Bostancı istasyonunda M8 Bostancı-Dudullu metro hattı ile,
  • Pendik istasyonunda M10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile,
  • İçmeler istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile entegre olacaktır.

sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar