Almanya Taşımalarında 23 Yıl

almanya tasimalarinda yil
almanya tasimalarinda yil

Uluslararası ticaret ülkelerin birbirileri ile karşılıklı olarak gerçekleştirdiği alışverişin genel durumunu teşkil etmektedir. Ülkemiz de gerek sınır komşuları olan ülkeler ile gerekse deniz aşırı ülkelerin neredeyse tamamı ile geçmişten bu yana ticaretini sürdürmektedir. Bu bağlamda bir kısım ülkelerle ticaretimiz normal seyrederken bazıları ile yoğun dönemler geçirmektedir. Yoğun olarak ticari faaliyetlerimizin bulunduğu ülkelerden biri de Avrupa’nın lokomotifi pozisyonunda bulunan Almanya’dır.

Almanya ile ihracat ve ithalat anlaşmaları ve çalışmaları kapsamında lojistik sektörü de oldukça hareketli bulunmaktadır. Türkiye’den Almanya’ya ihracat ürünleri ile Almanya’dan Türkiye’ye ithalat ürünlerinin taşınması ile ilgili çok sayıda nakliye kuruluşu faaliyet göstermektedir. Bu kuruluşlar arasında yer alıp hem kara hem deniz yolu nakliyesinde etkin çalışmaları bulunan firmamız Şah Global Lojistik sektörde ayrı bir yer teşkil etmektedir. Almanya nakliye firmaları arasında bizi öne çıkaran en belirgin özelliklerimizin başında maddi kazanımları bir kenara itip daha çok müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir.

Ortaya koyduğumuz prensiplerimiz ve vizyonumuz ile ihracatçı ve ithalatçı kuruluşların birincil tercihi olarak ter edinen şirketimiz lojistik çalışmalarını komple tır nakliyesi, parsiyel taşıma, gabari dış ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşıma gibi oldukça geniş alana yayarak bünyesine gelen tüm talepleri değerlendirip neticelendirebilecek kabiliyete sahip bulunuyor. Almanya nakliye hususunda sektörde oldukça eski olması hasebiyle son derece tecrübeli bulunan Şah Global Lojistik sahip olduğu yük taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan Türk ve yabancı plakalı araçları, Almanya yollarına hakimtecrübeli sürücüleri ve bu hattın tüm detaylarına hakim profesyonel operasyon ekibi ile 7/24 çalışma anlayışında ilerlemektedir.

Firmamızın bilgi işlem merkezine yazılı veya sözlü olarak gelen tüm Almanya nakliye taleplerini anında değerlendiremeye alan operasyon ekibimiz, müşterilerine en kısa süre içerisinde olumlu geri dönüşler sağlayarak beklentileri karşılayabilecek en uygun navlun ve taşıma koşulları ile teklifler sunmaktadır. Gelen taleplerin kara veya deniz yolu anlamında olup olmadığına bakmaksızın gayret sarf eden ekibimiz geçmişten günümüze Almanya nakliye çalışmalarında bir çok proje işin yürütülmesi ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına imza atmıştır.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı: Bursa nakliyat

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar