Özbekistan Taşımalarında Mersin Nakliyat

Özbekistan Taşımalarında Mersin Nakliyat
Özbekistan Taşımalarında Mersin Nakliyat

Bağımsızlığını ilan ettiği günden bu yana dış dünya ile ilişkilerini sürekli olarak büyütüp genişleten Özbekistan ile ülkemizin de ticari faaliyetleri son dönemde oldukça önemli gelişmelerle devam etmektedir. İki ülkenin ticari anlamda üst düzeyde görüşmeleri ve işbirliği neticesinde gerek ihracat gerekse ithalat alanlarında son derece önemli adımlar atılmıştır.


İki ülke arasında cereyan eden ticari ilişkilerin en büyük yansıması hiç şüphesiz taşımacılık sektörüne olmuştur. Bu vesile ile ülkemize faaliyet gösteren lojistik şirketlerinin büyük bir bölümü Türkiye-Özbekistan hattına yönelmiş olup karayolu nakliyesi anlamında tüm gereklilikleri ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bu firmalar arasında yer alıp sektöre adım attığı ilk günden beri Özbekistan hattında taşıma çalışmaları yapan firmalardan biri de Mersin Nakliyat’tır. Firmamız ülkemizde faaliyet gösteren Özbekistan nakliye firmaları arasında kapsamlı lojistik hizmetleri sunan nadir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Özbekistan’a karayolu ile tır taşımacılığı çalışmalarında gabari dışı ağır nakliyat yüklerinden, standart yük taşımacılığına, konteyner nakliye çalışmalarından frigo dorse tır nakliyesi ve haftalık düzenli çıkışları ile parsiyel nakliye gibi alanların tamamını kapsayan geniş bir yelpazeye hitap eden Mersin Nakliyat, taşınan yükün evraksalprosödürü gereği İran, Türkmenistan üzeri güzergah ile Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergah olmak üzere iki ayrı yolu kullanarak sorunsuz ve sağlıklı taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Özbekistan nakliye çalışmalarına uzun yıllardan bu yana devam etmekte olan Mersin Nakliyat geçmişten edindiği tecrübe ile Özbekistan lojistik hattında kaliteli hizmet esasına dayalı çalışmalarına devam etmektedir.

Karayolu yük taşıma yönetmeliğine uygun olarak hareket edip UND üyeliği, taşıma yetki belgesi, tır karnesi ve cmr sigortası bulunan nadir firmalardan biri olan Mersin Nakliyat yüksek modelli yerli ve yabancı plakalı araçları, deneyimli sürücüleri ve başarılı operasyon ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerinden ödün vermeden bünyesine gelen tüm talepleri değerlendirip tamamına yetecek oranda olumlu yanıtlar vermekte, uygun navlun ve taşıma koşulları ile müşterilerine kesintisiz lojistik destek hizmetleri sunmaktadır. Özbekistan’a komple ve parsiyel anlamında gelen tüm talepler anında yanıtlanmakta, 7/24 çalışma esasına dayalı olarak çalışan personellerimiz sürekli olarak görev başında bulunmaktadır.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber kaynağı: Mersin nakliye firmalarısohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar