Harsco Rail Macaristan Demiryollarıyla Anlaşma İmzaladı

RGHC EU Grinder
RGHC EU Grinder

Harsco Corporation firmasının açıklamasına göre, firmanın demiryolu bölümü, 20 adet EU-20 Ray Taşlama aracı için MÁV FKG Kft-t ile 10.3 milyon $ ‘lık bir sözleşme imzaladı. Bu Macar Demiryolları firmasının ilk büyük temin ihalesi. İhaleye katılan diğer firmaları geride bırakan Harsco Rail firması ilk sevkiyat için imalata başladı bile!


Harsco Rail EU-20 modeli (RGH20C2) 20 taşla her iki rayın geometrisini bozmadan taşlama özelliğine sahip. Bu teknolojik makina tüm Avrupa standartlarına tam uyumlu. Ana demiryolu hattanda değişiklik yapmadan taşlama yaparak ray profilini düzelten makina çevre dostu.

Harsco, Demiryolu Başkanı Jeswant Gill : “Macar Demiryolları ile ortaklığımızı genişletmekten çok memnunuz” dedi. Ayrıca ekledi, “Bu ödül Macar Demiryolları’nın Harsco Rail, sınıfında lider performans sunabilen değerli bir ortak olarak yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş ürünlerimiz. ”

Harsco Rail Hakkında

Harsco Corporation’ın dünya çapında faaliyet gösteren bir bölümü olan Harsco Rail, demiryolu ray bakım ürünleri ve hizmetlerinin teknolojik ve yenilikçi bir küresel tedarikçisidir.

Harsco Rail, ABD, İngiltere, Almanya, Hindistan, Brezilya, Çin ve Avustralya’daki dokuz ana konumdan uzman mühendislik, araç ve ekipman, yenilikçi teknoloji, güvenlik teknolojisi, özel parça ve hizmetler, taahhüt hizmetleri ve kaliteli bakım sunmaktadır. Daha fazla bilgi http://www.harscorail.com adresinde bulunabilir.

MÁV FKG Kft-t Hakkında

MÁV FKG Kft-t, Macar Altyapı Yöneticisi MÁV Magyar Államvasutak Zrt’ın bir yan kuruluşudur. ve uzun vadeli bir sözleşme çerçevesinde tüm ulusal demiryolu ağının bakım ve yenileme çalışmalarından sorumludur.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar