BİMcell Kapsama Alanı Nasıl? BİMcell Nerede Satılır? Bimcell Paket Yükleme

bimcell kapsama alani nasil bimcell nerede satilir bimcell paket yukleme
bimcell kapsama alani nasil bimcell nerede satilir bimcell paket yukleme

Bimcell’e genel olarak bakıldığında insanların en fazla kullandıkları ve tercih ettikleri hat arasında yer aldığı görülmektedir. Çünkü iletişim kalitenizden ödün vermeden, bugüne kadar ödediğinizden çok daha uygun fiyata konuşulmaktadır. Hattı kullanan kişi sayısının artması ile birlikte Bimcell giderek TL yükleme işlemi ve diğer işlemler noktasında ciddi anlamda bir gelişme göstermeye başlamıştır.

BİMcell gerçekten uygun fiyatlı mı konuşturuyor? Tarifesi nedir?


Evet! BİMcell her yöne 6 saniyesi 0,015 TL’ye konuşturur. Yükleme yapsanız da yapmasanız da aynı fiyata konuşursunuz. Sadece konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz. Yani aç / kapa 0,015 TL’dir!

BİMcell müşterilerine özel kampanya var mı?

Evet! Tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm müşterilerimize 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 500SMS ve 1GB İnternet BİMcell’den hediye.

BİMcell’in konuşma paketi var mı?

Evet! Her yöne 250 Dakika Ses Paketi 14 TL, her yöne 500 Dakika Ses Paketi 16 TL’dir. Konuşmalarınız 6 saniye üzerinden ücretlendirilir, konuşmadığınız süreler dakika dakika paketinizden düşmez. 250 Dakika paketini almak için 250DK, 500 Dakika paketini almak için 500DK yazıp 4551’e ücretsiz mesaj atmanız yeterlidir.

BİMcell’in İNTERNET ve SMS paketleri var mı?

Evet! 1 GB Paketi 11 TL, 2 GB Paketi 18 TL, 5 GB Paketi 26 TL ve 10GB Paketi 36TL’dir. Her yöne 1000 SMS Paketi ise 5 TL’dir. Detaylar için tarife ve paketler kısmını inceleyebilirsiniz.

BİMcell’in Dakika ve İnternet içeren paketi var mı?

BİMcell’in üçlü paketleri tam size göre! Ayda sadece 19 TL’ye yurt içi her yöne 600 dakika, her yöne 600 SMS, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma ve 2 GB internet içeren Dost 2GB Paketi’ni almak için DOST 2 GB; ayda 29 TL’ye yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma ve 5 GB internet içeren Dost 5 GB Paketi’ni almak için DOST5GB veya ayda 39 TL’ye yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma ve 10 GB internet içeren Dost 10 GB Paketi’ni almak için DOST 10 GB yazıp 4551’e ücretsiz gönderebilirsiniz.

BİMcell’in kapsama alanı nasıl?

BİMcell Türkiye’de %98’i aşan nüfus kapsama oranı ile kesintisiz iletişim sağlamaktadır.

Peki eski numaram değişecek mi?

Hayır! İsteğinize bağlı olarak eski numaranızı BİMcell’e taşıyabilir veya yepyeni bir numara ile BİMcell’e geçebilirsiniz.

Nasıl BİMcell’li olabilirim?

Size en yakın BİM mağazasına, sadece nüfus cüzdanınızın fotokopisiyle gitmeniz yeterli.

BİMcell nerede satılır?

Yurt çapında sayısı 6000’i geçen BİM mağazaları aynı zamanda BİMcell satış noktalarıdır.

Bimcell’in eskisi gibi az müşterisi bulunmadığı için insanlar artık sadece markete ya da diğer mağazalara gitmek yerine internet üzerinden TL yükleme işlemi yapmayı tercih etmektedirler. Bu noktada da Bimcell müşterilerin kısa sürede TL yükleyebilmelerini sağlamak adına hizmet sunuyor. Sunduğu hizmetler sayesinde müşteriler Bimcell internet sitesi üzerinden diledikleri kadar TL yüklemesi yapabilmektedir.

Bimcell TL Yüklemesi

Bimcell tl yükle hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz kısa sürede hatlarına TL yükleyebiliyorlar. Bu hizmeti sunduğumuz için müşterilerimizin yoğun talep alıyoruz. Müşteri odaklı bir firma olduğumuz için TL yükleme işlemlerinden hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmiyoruz. Bu özelliğimiz oldukça sevildiği için müşterilerimiz tarafından beğenilmekteyiz. Sizde Bimcell tl yükleme işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden istediğiniz saat diliminde istediğiniz tutarda TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Bimcell Nasıl TL Yükleyebilirim?

BİMcell hattınıza veya BİMcell hattı kullanan yakınlarınıza TL yüklemenin en kolay yolu www.bimcell.com.tr‘de

TL Yükleme Adımlarımız

  • Ana sayfadan tıklayarak TL Yükleme ekranına girin.
  • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını girin.
  • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
  • Kredi kartı bilgilerinizi yazın.
  • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını tekrar girin
  • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

Kullanım Şartı

Kredi Kartı ile TL Yükleme Servisi’nden TL yükleyebilmeniz için kredi kartı bankanızdan Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifrenizi almanız gerekir.

TL Miktarı

25 TL 30 TL 35 TL 40 TL 45 TL 50 TL

Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresi nedir?

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği, “güvenli sanal alışveriş” çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresi kullanmanın size sunduğu avantajlar;

  • Kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel mesaj ile kart bilgilerinizin korunması,
  • Şifreniz sizin tarafınızdan belirlendiği için daha güvenli alışveriş olanağı,
  • Kolay kayıt olanağı.

Online Olarak TL Yükleme Hizmeti

Müşterilerimizin artan ihtiyaçları doğrultusunda site olarak kendimizi güncelleyerek Bimcell’i kullanan kişilerin kontör yükleme işlemlerini çözebilmek adına bu hizmeti aktif hale getirmiş durumda bulunuyoruz. Sizde sitemizi ziyaret ederek Bimcell’i kullanıyorsanız TL yükleme işleminizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Sunulan hizmetlerden müşterilerimizin memnuniyet duymasının ise site olarak haklı gururunu yaşıyoruzsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar