Katılımcı Firmaların Talebiyle Rail Industry Show 2021 Yılına Ertelendi

Katılımcı Firmaların Talebiyle Rail Industry Show 2021 Yılına Ertelendi
Katılımcı Firmaların Talebiyle Rail Industry Show 2021 Yılına Ertelendi

Bu yıl Aralık ayında düzenlenmesi planlanan Rail Industry Show, katılımcı firmalar ve destekleyen kurum ve kuruluşların talebiyle 2021 yılına ertelendi.


Modern Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Rail Industry Show 2020’nin hem fiziki fuar, hem online etkinlik, hem de eş zamanlı canlı yayınlarla bölgenin en inovatif Demiryolu Fuarı olarak bu yıl Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyordu.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda gerekli tüm sağlık önlemleri alınarak, TOBB denetimindeki organizasyonun Eskişehir’de düzenlenmesi için yurt içi ve yurt dışında birçok yatırımlar yapıldı.

Katılımcı firmalardan gelen ”Bu yıl ertelensin” taleplerini dikkate alan Modern Fuarcılık A.Ş., son olarak katılımcı firmalardan yazılı görüş aldı. Gelen görüşlerin büyük çoğunluğu Rail Industry Show 2020’nin, 2021 yılına ertelenmesi yönünde görüş bildirmesi üzerine, fuar 2021 yılına ertelendi.

SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK?

Aralık 2020 tarihinde fuar organizasyonları için bir DEVLET YASAĞI getirilmesi durumunda, hem organizatör Modern Fuarcılık A.Ş. hem de Rail Industry Show 2020’ye katılım için sözleşme imzalayan tüm firmalar için yükümlülükler kalkmış olacak ve yapılmış olan ödemeler iade edilecektir.

Aralık 2020 fuarları için DEVLET YASAĞI getirilmemesi ve fuarın 2021 yılına ertelenmesini katılımcı firmaların büyük çoğunluğu yazılı olarak talep ettiği için, mevcut sözleşmeler ve ödeme koşulları 2021 yılına devredilecektir.


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar