Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 596 İşçi Alımı Yapacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 596 İşçi Alımı Yapacak; Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) işçi alımı yapılacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre, 100’ü sürekli, 496’sı geçici olmak üzere TİGEM’e 596 işçi alımı yapılacak.

TİGEM SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

  • Askerlik ile ilişiği olmamak.
  • “B, B1, C, C1, D, D1, F, G ” Sınıfı Sürücü Belgelerinden birine sahip olmak
  • İlanın yayımlandığı tarih itibariyle en az 2 yıl süreyle bu meslekte çalıştığını; SGK’dan hizmet bildirim cetveli dökümü, çalışma belgesi, bonservis belgelerinden en az birisi ile belgelendirmek.
  • Öğrenim seviyesi bakımından;
  • Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin; Motorlu Araçlar Teknolojisi, Otomotiv Elektromekanik Dalı, İş Makinaları bölümü, makine bakım onarım bölümü, motor işleri bölümü, Tarım Teknolojileri Tarım Alet ve Makinaları bölümü mezunu olmak veya dengi mesleki öğretimlerden mezun olduğuna dair belgeye sahip olmak.
  • Diğer Orta öğretim mezunu olanlardan; konusu ile ilgili M.E.B. veya ilgili Bakanlık onaylı sertifikası veya bonservisi, Tamir Bakım – Onarım kursu sertifikası, Çıraklık Eğitim Merkezinden traktör tamircisi Ustalık veya Kalfalık belgelerinden en az birisine sahip olmak, veya yasa gereği Mesleki Yeterlilik Belgesi gerektiren işlerde, söz konusu belgeye sahip olmak.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 100 Sürekli İşçi Alımı İçin TIKLAYINIZ

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 100 gEÇİCİ İşçi Alımı İçin TIKLAYINIZsohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar