Armin Elektrik Arnavutluk TOKİ Projesine Başlandı

arnavutlukta toki armin
arnavutlukta toki armin
Abone Ol  


Armin Elektrik, Albayrak İnşaat’ın TOKİ adına Arnavutluk’ta inşasına başladığı 522 konut, 37 ticari ünite ile 380 araçlık kapalı otoparklı projesinin tüm kuvvet akım ve zayıf akım elektrik işlerini üstlendi. Proje’nin bir yılda tamamlanması hedefleniyor.

Armin Elektrik İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. 2000 yılında Ankara’da kurulmuş. Yurt içi ve yurt dışı her türlü elektrik altyapısı, inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenerek, bunların malzeme teminini sağlamak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Armin Elektrik elektromekanik ve üstyapı elektrik işleri, enerji iletimi-üretimi, katener, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı, sinyal ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve daha sonra bakımlarının yapılması da dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmaktadır.

“Doğadan Aldığımız Güçle Her Yerdeyiz” sloganıyla yola çıkan Armin Elektrik, elektrik mühendisliği hizmetlerinin inovatif ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmektedir. Ticari yaşamındaki deneyim ve itibarını artırarak, bunları daha geniş kitleler ile paylaşma yolunda çalışmalarını yürütmektedir.
Çatısı altında alanında öncü olma yolunda ilerleyen inovatif iştirakleri ile, yurt içi ve yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü yaptığı işlerdeki kalite politikasından ve müşterilerinin memnuniyetinden alarak, geçtiğimiz 20 yıl içerisindeki başarılarını önümüzdeki yıllarda da artırarak devam ettirecektir.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar