Güneşiniz ARMİN ile Çatılarda Parlasın

Armin Cati Ges Cozumleri
Armin Cati Ges Cozumleri
Abone Ol  


Güneş enerjisi temiz bir kaynak özelliği taşıdığı için fosil yakıtlara alternatif olmaktadır. Bunun yanı sıra yakıt problemi olmaması, işletme masrafı bulunmaması, modüler olması ve çok kısa zamanda devreye alınabilmesi nedeni ile dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de güneş enerjisi ile elektrik üreten sistemlerin kullanımı devamlı artış göstermektedir.

Türkiye, coğrafi konumu nedeni ile sahip olduğu güneş enerjisi potansiyeli açısından birçok ülkeye göre şanslı durumdadır. Enerji üretim sistemlerinin amortisman süreleri göz önünde bulundurulduğunda insanlara cazip gelen güneş enerjisi için talep artışları meydana gelmektedir.
Tüketim tesisleri için tasarruf etmenin en etkili yolu kendi enerjilerini üretebilmek, ürettiğini tüketmek ve tüketim fazlasından kazanç sağlamaktır.

Armin Elektrik olarak firmamızda mühendislik, tedarik ve kurulum işlemlerini üstleniyoruz. “Doğadan Aldığımız Güçle Her Yerdeyiz” sloganı ile çıktığımız bu yolda Güneş Enerjisi sektöründe de hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tüketicilere Arazi ve Çatı GES konusunda anahtar teslim hizmeti sunuyoruz.

Firmamızın enerji sektöründeki tecrübesi ile tüm GES yatırımcılarına; tesislerinde minimum arıza ve maksimum verim ile çalışmaya yönelik altyapı oluşturuyoruz. Burada en önemli konu iyi bir Mühendislik ve kullanılan teçhizatların birbiri ile oluşturduğu uyumdur. Kullanılan malzemenin seçimi kadar nasıl kullanılacağını bilmek ve saha uygulamasının çok düzgün yapılması gerekmektedir. Firma altyapımız sayesinde bu işlerin hepsi uygun sırayla ve uyum ile ilerlemektedir.

GES yatırımcıları için çatı GES uygulamaları şu an en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Tüketimi yüksek işletmeler için elektrik maliyeti ciddi gider kalemi oluşturmaktadır. Bu kalemi ortadan kaldırmak için Çatı GES uygulamaları en elverişli yöntemdir.

GES yatırımcılarına işe başlamadan önce ayrıntılı teklif raporu sunmaktayız. Raporun içeriğinde kullanılacak malzemeler, öngörülen DC güç, Finansal analiz ve amortisman süreleri bulunmaktadır. Bu rapor sayesinde yatırımcı yaklaşık üreteceği enerjiyi ve sistemin kaç yıl sonra kendini geri ödediğini açık bir şekilde görecektir.

Herkesi Güneş ile tanışmaya davet ediyoruz.

Ülkemizde kurulu Güneş Enerjisi 6,8 GW’tır. Bu da tüm üretim santrallerinin % 7,07’ye denk gelmektedir. Türkiyenin hedefi 2023 yılında kurulu Güneş enerjisi santral gücünü 15 GW a çıkartarak, üretim santralleri kurulu gücünün %10’luk kısmını oluşturmaktır.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar