Kurban Bayram Öncesi Emekli Maaşları Ödenecek Mi? Temmuz Emekli Maaşları Ne Zaman Verilecek?

kurban bayram oncesi emekli maaslari odenecek mi
kurban bayram oncesi emekli maaslari odenecek mi

Milyonlarca emekli bayramdan önce maaşlarının alıp almayacağı ile ilgili detayları araştırıyor. Emekliler bayram öncesinde maaşlarının yanı sıra 1.100 TL emekli ikramiyesi de alacaklar. Peki emekli maaşları ne zaman yatacak, bayramdan önce verilecek mi 2021? Kurban Bayram Öncesi Emekli Maaşları Ödenecek Mi? Temmuz Emekli Maaşları Ne Zaman Verilecek? SSK ve Bağ-Kur Emekli Maaşları Ne Zaman Yatacak?

Emekli maaşı ödemeleri milyonlarca emeklinin gündeminde yer alıyor. Emekliler bu ay hem bayram ikramiyesi hem de zamlı maaşlarını alacaklar. Kurban Bayramı yaklaşırken emekli maaşlarının yatacağı tarih merak konusu oldu. Peki emekli maaşları ne zaman yatacak, bayramdan önce emekli maaşları ödenecek mi?

SSK ve Bağ-Kur Emekli Maaşları Ne Zaman Yatacak?

SSK emekli ikramiyeleri ve maaşları 13 ve 14 Temmuz tarihinde yatacak.SSK emekli aylığı alanları maaş ödeme günleri şöyle olacak;17, 18, 19, 20, 21 Temmuz tarihinde maaş alanlar 13 Temmuz; 22, 23, 24, 25, 26 Temmuz tarihinde maaş alanlar ise 14 Temmuz’da maaşlarını alacaklar. Bağ-Kur emeklileri ise 16 Temmuz tarihinde maaşlarını alacaklar.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar