Fransız Alstom, 2022’de 7 Bin 500 Kişiyi İşe Alacak

Fransız Alstom, 2022'de 7 Bin 500 Kişiyi İşe Alacak
Fransız Alstom, 2022'de 7 Bin 500 Kişiyi İşe Alacak

Alstom’dan yapılan açıklamada, 2022 itibarıyla toplam siparişleri 77,8 milyar avroya ulaşan şirketin, bu talebi karşılamak için dünya genelinde 6 bin mühendis ve işletmecinin yanında, 1.500 işçi ve teknisyeni işe alacağı belirtildi.

Alstom, 14 ülkede sertifikalarla Avrupa, Asya-Pasifik ve Kuzey Amerika’da En İyi İşveren 2022 sertifikasını aldı . Bu, Alstom’un Avrupa’da üst üste üçüncü ve referans alınan diğer iki pazar için ise ikinci yılı.

Akıllı, sürdürülebilir mobilitede lider olan Alstom’un, dünya çapında optimize edilmiş kapasiteye sahip daha yeşil, daha modern tren, metro ve tramvay filolarına yönelik artan talebe yanıt vermesi gerekiyor. Alstom’dan yapılan açıklamada, 2022 itibarıyla toplam siparişleri 77,8 milyar avroya ulaşan şirketin, bu talebi karşılamak için dünya genelinde 6 bin mühendis ve işletmecinin yanında, 1.500 işçi ve teknisyeni işe alacağı belirtildi. Bu, çoğunlukla Avrupa ve Asya-Pasifik’te yaklaşık 6.000 mühendis ve yöneticiyi ve başta Avrupa, Latin Amerika ve Kuzey Amerika’da olmak üzere yaklaşık 1.500 işçi ve teknisyeni içeriyor.  Bu işe alımlar, vagonlar, sinyalizasyon ve hizmetler ile ilgili projeler içindir. Küresel olarak, mühendislik kalıcı pozisyon açıklarının yarısını oluşturmaktadır.

Alstom’da İnsan Kaynakları Sorumlusu Anne-Sophie Chauveau-Galas“Bir kez daha En İyi İşveren sertifikasını aldığımız için son derece gururluyuz. Bu ayrım, Alstom’u dünyadaki en iyi çalışma ortamlarından biri yapma konusundaki kararlılığımızın bir göstergesidir. Yeşil ve akıllı mobiliteye yönelik güçlü talepten hareketle, sürdürülebilir mobilitede lider olan Alstom, 7.500 yeteneği kendine çekmek istiyor. 70’den fazla ülkedeki varlığımızla, gezegen için somut bir fark yaratmak isteyenler için üretim, yazılım, mühendislik ve hizmet alanlarında dünya çapında çalışma fırsatları sunuyoruz,” diye açıklıyor.

Sertifikalı ülkeler: Avustralya, Belçika, Kanada, Çin, Hong Kong, Fransa, Hindistan, İtalya, Meksika, Polonya, Singapur, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar