Epic Games Firmasının Borderlands 3 Oyunu Ücretsiz!

Borderland 3
Borderland 3

Epic Games Store promosyonunun bir parçası olan ilk gizemli oyun ilk kez geçen hafta tanıtıldı. Ücretiz ilk gizemli oyun bugün belli oldu. Bugünden itibaren 26 Mayıs 2022 saat 18.00’a kadar 309 TL değerindeki Borderlands 3‘ü bilgisayarınıza indirebilirsiniz!

Epic Games Store’un ücretsiz oyunlarını her hafta talep etme konusunda gayretli olanlar, artık Epic Games Store kitaplıklarında neredeyse eksiksiz bir Borderlands oyunları koleksiyonuna sahip oldu. Daha önce Borderlands: The Handsome Collection, Mayıs 2020’deki ücretsiz Epic Games Store oyunlarından biriydi. İlk Epic Games gizemli oyunu Borderlands 3 ile koleksiyon tamamlanmış oldu.

Epic Games Store kullanıcılarının koleksiyonları için Borderlands 3’ü talep etmeniz için 26 Mayıs 2022 saat 18.00’a kadar vaktiniz olacak. Bu noktada, geri sayım bitene kadar kimliği bir sır olarak kalacak olsa da, tahmin etmemiz gereken yepyeni bir ücretsiz gizemli oyun daha olacak. Epic Games Store’un ücretsiz oyunları belirsiz bağımsız oyunlardan büyük bütçeli sürümlere kadar çeşitlilik gösterdiğinden, bunun ne olabileceği konusunda kimsenin tahmini yok.

Epic Mega İndirimleri‘nin bu yılki sürümü 16 Haziran 2022 Perşembe gününe kadar sürecek, bu nedenle Epic Games Store kullanıcıları dört olmasa da en az üç ücretsiz gizemli oyun daha alacak. Epic Mega İndirimi sona erdiğinde, Epic Game Store’un ücretsiz oyunlar söz konusu olduğunda her zamanki gibi gizemli oyun değil, açıklayarak oyun dağıtmaya devam edecek.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar