Fox TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli, Sunduğu Habere Sinirlenip Bardağı Fırlattı

Fox TV Ana Haber Sunucusu Selcuk Tepeli Sundugu Habere Sinirlenip Bardagi Firlatti
Fox TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli, Sunduğu Habere Sinirlenip Bardağı Fırlattı

Fox TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, tarım arazilerinin yok edilmesi üzerine verilen bir haberin ardından canlı yayında masada bulunan bardağı kameralara fırlattı.

Fox TV Ana Haber’in sunucusu Selçuk Tepeli canlı yayında zor anlar yaşadı. Tepeli, tarım arazilerinin katledilmesiyle ilgili bir haberi anons etmeden önce Atatürk’ün, “Köylü, milletin efendisidir” cümlelerini dile getir.

Ardından haber kayıt bandı devreye girip yayınlandıktan sonra yok edilen tarım arazilerine ve çaresiz kalan köy halkı için üzülüp, başka habere geçilmesi gerektiğini söyledi. Tepeli, “Şimdi bu ülkenin çiftçilik yapan inanlarının yarısı işi bıraktı. Geç abi, öbür habere geç” ifadelerini kullandı.

Uzun zamandır bu konuya dikkat çeken Selçuk Tepeli, canlı yayının bitirilmesini isteyip, bardağı fırlattı.

Selçuk Tepeli Kimdir?

Selçuk Tepeli, 1974 yılında İstanbul ilinin Silivri ilçesinde doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını da IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı. Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Habertürk TV’de genel yayın yönetmenliği yaptı ayrıca Ceyda Karan’la Eksen adlı programı sundu ve Gün Başlıyor adlı programı da sundu. 2020 yılında ise FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın görevinden ayrılması üzerine yeni sunucu aranmaya başlarken yerine Selçuk Tepeli’nin geldiği duyuruldu ve Habertürk TV’deki görevinden ayrıldı. 7 Eylül 2020’de Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber programını sunmaya başladı. Ayrıca ana haberin içinde kendine ayrılmış Selçuk Tepeli ile Bir Dakika adlı bölümü de sunmaktadır.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar