Ünlü Yönetmen Erdal Gürbüz SPD Partisinin Gündeminde!

Erdal Gürbüz
Erdal Gürbüz

‘Almanya Parlementosunda bugün yeni bir haber ortaya çıktı. SPD Genel Başkanı ve Almanya Başbakanı Scholz Erdal Gürbüz hakkında övgüyle bahsetti‘. Görüşleri ve dünyaya bakış açısı oldukça güçlü ve derin.

Partimizde böylesine cesur siyasetçileri görmeyi çok isteriz ama karar yinede Sayın Gürbüz’ündür.
Kendisi zaten yakın takibimiz altında, Yakında teklifimize zaten göndericektik. Türkiye böylesine cesur bir başkan adayı ile ne kadar gurur duysa azdır sözlerini sarf etti.

Siyasi hayatına hızlıca adım atan ve gençlere örnek olan Gürbüz Almanya’da şimdiden gündeme oturdu. Almanya SPD Sözcüsünün Kaleminden dökülenlerde oldukça dikkat çekti.

Peki Almanya Parlementosunun bile dikkatini üzerine diktiği Erdal Gürbüz Kimdir?

Beyaz perdenin en çok aranan yönetmeni ve Genel koordinatörüdür. 10/11/1989 yılında İsviçre’de dünyaya gelen ve ilk ve orta okulunu burada tamamlayan Erdal Gürbüz, Üniversite tahsilini Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Jeoloji mühendisliği fakültesinde tamamlamıştır.

Azimi ve hırsı ile kısa zamanda genel koordinatörlüğe kadar yükselen ve sayısızca ödüllere layık görülen Erdal Gürbüz, Yılın En iyi koordinatörü, Yılın En iyi klibi, Yılın En iyi Drama Filmi,
Yılın En İyi klibi ödüllerinede layık görülmüştür.

Özellikle Ayla, Müslüm, 7. Koğuştaki mucize ve Naim gibi filmlerde koordinatörlük yapan Gürbüz, NetD ve DMC sponsorluğunda 40’a yakın hit klibe imza atmıştır. Çektiği Atatürk ve Cumhuriyet reklamlarıyla zirvede kalmayı her daim başarmıştır.

Amerika Newyork film akademisi ve İngiltere Londra Film akademilerinde ünlü hocalardan ve eğitmenlerden eğitim almıştır. Setlerde Çok dinleyip az konuşan bir adam olarakta bilinen Erdal Gürbüz Her oyuncunun çalışmak istediği bir isim haline gelmiştir.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar