Zemin Kutuları Simon ile İletişim Kurun

Aç Kapa Prizleri
Aç Kapa Prizleri

Ev ve ofisteki hemen hemen her şey elektrikle çalışır. Yazıcı, TV veya bilgisayar olsun. Bu liste sonsuza kadar devam ettirilebilir. Sorun? Prizler duvarlardadır ve tüm cihazlar yakınlarda olmalıdır. Bir çatı katında veya ofis binalarında, cihazlar ve iş istasyonları sadece duvarlarda olamaz. Odalara kablo uzatmaları birçok takılma tehlikesine neden olur. Çözüm? Kontakt Simon’dan zemin kutuları!

Zemin kutuları nedir?

Kontakt Simon’ın zemin kutuları, giderek artan popülerliğin tadını çıkaran zemin altı kurulumlarıdır. Bu, prizlerin duvarlarda olmadığı, ancak zemine kalıcı olarak monte edildiği anlamına gelir. Daha doğrusu: Prizlerin güç kabloları zeminin altından geçiyor ve prizler zemine gömülü. Bir kapakla, göze batmadan kaybolabilirler, böylece kullanılmadıklarında göze batmazlar.

Kontakt Simon’dan zemin kutuları

Contact Simon’ın ürün yelpazesinde çeşitli zemin kutuları vardır. Modeller farklı ihtiyaçlara yöneliktir. Ancak hepsinin ortak bir yanı var: yükseltilmiş zeminlere kurulum da sorun değil.

KSE serisi zemin kutuları

Bu serinin zemin kutuları yüksek seviyede koruma, IP66 ile donatılmıştır. Özellikle sağlamdırlar ve otomobil bayilerine ve alışveriş merkezlerine bile monte edilebilirler. Bu zemin kutularının her birinde bir priz bulunur ve bir kilitle donatılabilir. Modüller kullanılarak birkaç zemin prizi de birleştirilebilir.

KF serisi zemin kutuları

Bu zemin kutuları, açılı bir montaj ile karakterize edilir ve bu nedenle özellikle düzdür. 4, 6 veya 8’e kadar soket alanı oluşturulacak şekilde farklı versiyonları vardır. Bu seride kare kutuların yanı sıra yuvarlak versiyonları da bulunmaktadır.

SF serisi zemin kutuları

Bu zemin kutuları özellikle ofislerde kullanım için uygundur. 6 adede kadar soket içerebilirler, özel bir adaptör ile bunlar 12’ye genişletilebilir. Bu seride, kabloların dışarı çıkabilmesi ancak içeriye toz girmesini önleyebilmek için süngerli kablo kılavuzu bulunmaktadır.

FB serisi zemin kutuları

Bu döşeme kutuları aynı zamanda büyük ofisler için de uygundur ve birden fazla ofis alanının sağlanabilmesi için iki tarafında kablo çıkışları vardır. Soketler için yüksek talep olması durumunda birkaç modül birbiriyle birleştirilebilir.

Zemin kutularının avantajları

Zemin kutuları, geleneksel prizlere göre birçok avantaja sahiptir. Odalarda hiçbir kablo dolaşmıyor, bu da bir tehlike kaynağını ortadan kaldırıyor. Prizler ayrıca kapak sayesinde kire ve kire karşı mükemmel bir şekilde korunur. Ve en büyük avantaj: zemin kutuları tam olarak ihtiyaç duyulan yere kurulabilir.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar