Yıldız Tilbe Sosyal Medyadan Vasiyetini Paylaştı

Yildiz Tilbe Sosyal Medyadan Vasiyetini Paylasti
Yıldız Tilbe Sosyal Medyadan Vasiyetini Paylaştı

Yıldız Tilbe, sosyal medyadan vasiyetini paylaşarak “Cenazeme 1 tane politikacı siyasetçi istemiyorum” dedi.

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla vasiyetini paylaştı. “Buradan size söyleyeyim vasiyet olarak avukatıma da bırakacağım” diyen Tilbe, cenazesine hiçbir siyasetçinin katılmamasını istediğini söyledi.

Tilbe paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Öldüğüm zaman Cenazeme 1 tane politikacı siyasetçi istemiyorum, gelmesinler. Cenazeme gelirken demir para büyüklüğünde taşlar koyun cebinize, 1 politikacı gelirse taşlayın, gitmezlerse ben kalkarım Allah’ın izniyle, belki birkaçını da götürürüm, hiçbirini istemiyorum.”

Yıldız Tilbe Kimdir?

Yıldız Tilbe (Doğum tarihi 16 Temmuz 1966, İzmir), Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır.

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde doğan Yıldız Tilbe, Kürt ve Zaza kökenli ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür.  Ailesi içinde “Yadigar” takma adıyla hitap edilmiştir. Tuncelili ve Zaza kökenli olan annesinin adı Altun, Ağrılı ve Kürt kökenli olan babasının adı ise Ali’dir. Babası Ali Tilbe mevsimlik işçiydi. Orta ikinci sınıfta okuduğu Mustafa Rahmi Balaban Orta Okulu’nda eğitimini bırakmak zorunda kalarak, küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeye başlamıştır. 18 yaşından önce evlenmiştir.  Evliliğinden “Sezen Burçin” adında bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Daha sonra 5 yıl evli kaldığı Güngör Karahan’dan ayrılmıştır. Sonraları İzmir’de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır.

Günceleme: 18/02/2023 13:31

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*