InnoTrans 2012 – Demiryolu Fuarı Berlin de Dünya Demiryolu Sektörü Kapılarını Açacak

Bu yıl, dünya demiryolu sektörü bir kez daha Almanya nın başkentinde bir araya gelecek ve 18-21 Eylül tarihlerinde raylı ulaşım teknolojisinin önde gelen uluslararası ticaret fuarı, mobilitenin geleceği için yeniden standartları belirleyecek.
Ticaret fuarı, kongre ve açık hava sunumlarının benzersiz bir birlikteliği olan bu etkinlik sektörden çok büyük katılım olmasını ve daha önce görülmemiş düzeyde bir başarıyı garanti ediyor. İlk defa 26 salondan her birinin dolu olduğu InnoTrans 2012 de sergi alanı artık gerçekten çok geniş, bu da fuara yönelik büyük ilgiyi yansıtıyor.
Raylı Ulaşım Teknolojisindeki Yenilikler Sergileniyor
InnoTrans bu yılki ziyaretçilerine tüm dünyadan raylı ulaşım teknolojisindeki yeniliklerin sergileneceği bir etkinlik sunuyor. Beş sunum segmenti içeren fuar, sektördeki ürünlerin oluşturduğu tüm yelpazeyi kapsıyor. Bu segmentler arasında Demiryolu Teknolojisi ve Demiryolu Altyapısı, İç Alanlar, Toplu Taşıma ve Tünel İnşası bulunuyor. İster demiryolu taşıtları isterse hat döşeme sistemleri, sinyalizasyon sistemleri, vagon içleri, bilet sistemleri veya tünel açma donanımı olsun, InnoTrans 2012 sergi düzenleyenlere ve ticari amaçlı ziyaretçilere piyasaya yönelik tam bir genel bakış sunuyor. Bombardier, Siemens ve Alstrom gibi büyük şirketlerin yanı sıra özellikle de küçük ve orta ölçekli şirketler fuarda en son ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecek. Doğal olarak; uluslararası birlikler, nakliyat şirketleri, araştırma kurumları ve hizmet sağlayıcılar da fuardaki yerlerini alıyor olacak.
InnoTrans Kongresi: Üst Düzey Yöneticiler Ne Düşünüyor?
InnoTrans ın iki farklı boyutu vardır: Hem büyük bir ticaret fuarı hem de bilgi paylaşımı ve diyalog için bir platformdur. Pek çok sektörde görev yapan üst düzey yöneticiler burada bir araya gelir. Yalnızca açılış etkinliğine sektör, bilim ve siyaset alanında Almanya nın ve diğer ülkelerin önde gelen bini aşkın temsilcisinin katılımı beklenmektedir. InnoTrans aynı zamanda sektörün bilgiye duyduğu ihtiyacı da karşılar. InnoTrans Kongresi nde gerçekleşen yüksek düzeyde panel tartışmaları mobilite konusundaki en yeni ve trendleri belirleyici bilgilerin paylaşımı için fırsat sağlar. Kongre nin ana etkinliği, Palais am Funkturm da gerçekleşecek olan ve bu yıl da önde gelen çeşitli ticaret birliklerinin düzenlediği Diyalog Forumu dur.
Açık havada sunum alanı: Yenilik için yeni bir itici güç
InnoTrans ın açık havada sunum alanı dünyada rakibi bulunmayan bir etkinlik yeridir. Bu yıl, 3500 metre uzunluğundaki ray hattı alanında bir kez daha hızlı trenlerden yük trenlerine, lokomotiflere veya yerel, bölgesel ve uzun mesafe seyahatleri için tam kapsamlı sistemlere kadar sektörün en son ürünleri sergilenecektir. Ticari amaçlı ziyaretçiler en son demiryolu araçları hakkında pazara ilişkin genel bir bakış edinebilir. InnoTrans, ziyaretçilere bu araçlara bizzat dokunma, inceleme ve bunları deneyimleme fırsatı verir.İlk yorum yapan olun

Yorumlar