Tahsisli DM 15000 Tipi Ünitelerde Kullanılmak Üzere Malzeme Alımı İhalesi Sonucu

İhale İlanı : Mobil Araç ve Konteyner Tarama Sistemi Bakım ve Onarım Hizmeti Alınacaktır - RayHaber
İhale İlanı : Mobil Araç ve Konteyner Tarama Sistemi Bakım ve Onarım Hizmeti Alınacaktır - RayHaber

2012/110512 nolu TCDD 3. bölge müdürlüğüne tahsisli DM 15000 tipi ünitelerde kullanılmak üzere malzeme alımı ihalesi sonuçlandı. Yaklaşık maliyeti 454.150,00 TRY olan ihaleyi 123.200,00 TRY teklifi ile KUTEL ELEKTRONİK OTOMOTİV İNŞAAT MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kazandı.

SONUÇ İLANI
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 3. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ

İhale kayıt numarası : 2012/110512
1) İhalenin
a) Tarihi : 28.08.2012
b) Türü : Mal alımı
c) Usulü : 4734 / 3-g
d) Yaklaşık Maliyeti : 454.150,00 TRY
2) İhale konusu malın
a) Adı : TCDD 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE TAHSİSLİ DM 15000 TİPİ ÜNİTELERDE VE MT 5700 RAY OTOBÜSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE MALZEME ALIMI
3) Teklifler
a) Toplam Teklif Sayısı : 3
b) Toplam Geçerli Teklif Sayısı : 1
4) Sözleşmenin
a) Tarihi : 07.09.2012
b) Bedeli : 123.200,00 TRY
c) Süresi : 07.09.2012 – 07.10.2012
d) Yüklenici : KUTEL ELEKTRONİK OTOMOTİV İNŞAAT MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Erzurum’da Tramvay Projesi İçin Yeni Beklenti - RayHaber
25 Erzurum

Erzurum’da Tramvay Projesi İçin Yeni Beklenti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun Trabzon’daki şehir içi raylı sistem projesinde 1 Eylül’de ilk kazmanın vurulacağını açıklaması, Erzurum’da uzun süredir gündemde bulunan tramvay projesini yeniden gündeme taşıdı. Trabzon’da raylı sistem yatırımının yapım aşamasına geçecek olması, Erzurum’da da benzer bir gelişme yaşanması yönündeki beklentileri artırdı. Projeye ilişkin dikkat çeken değerlendirme 🚆
Diyarbakır Hafif Raylı Sistemi İçin Bakanlık Görüşmeleri Tamamlandı - RayHaber
21 Diyarbakır

Diyarbakır Hafif Raylı Sistemi İçin Bakanlık Görüşmeleri Tamamlandı

Diyarbakır’ın uzun süredir gündeminde olan hafif raylı sistem projesinde yeni bir aşamaya geçildi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Serra Bucak, 14,1 kilometrelik hattın hayata geçirilmesi için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı nezdinde görüşmeler gerçekleştirdiklerini açıkladı. Projede gözler, gerekli onayın alınması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 🚆
Interfresh Eurasia Fuarı İçin Geri Sayım Başladı - RayHaber
EKONOMİ

Interfresh Eurasia Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye’ye son 1 yıllık süreçte 7 milyar doların üzerinde döviz kazandıran yaş meyve sebze ve meyve sebze mamulleri sektörlerinin vitrini konumundaki Uluslararası alıcıları ve meyve sebze sektörü profesyonellerini 8-10 Eylül 2026 tarihlerinde İzmir’de buluşturacak.

🚆

Off-Road Tutkunları Bornova’da Buluştu - RayHaber
Ege Bölgesi

Off-Road Tutkunları Bornova’da Buluştu

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında, FAC Off-Road ve WILD ACT Off-Road toplulukları tarafından düzenlenen ve İzmir sokaklarında bayram coşkusunu zirveye taşıyan dev kortej, Bornova’da görkemli bir finalle son buldu.

🚆

Konya'da Rauf Denktaş Caddesi'ne Altyapı Takviyesi - RayHaber
İç Anadolu Bölgesi

Konya’da Rauf Denktaş Caddesi’ne Altyapı Takviyesi

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, şehir genelinde altyapı yatırımlarını sürdürürken, Rauf Denktaş Caddesi ve çevresindeki kanalizasyon altyapısının iyileştirilmesi amacıyla kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriyor.

🚆

Bursa’nın Gastronomi Mirası Kadrajda - RayHaber
GENEL

Bursa’nın Gastronomi Mirası Kadrajda

Uluslararası 5. Bursa Gastronomi Festivali “Bursa Fetheden Lezzetler” temasıyla düzenlenecek ulusal fotoğraf yarışması için başvurular başladı. Yarışmada Bursa’nın köklü mutfak kültürü, geleneksel lezzetleri ve gastronomi mirası fotoğraf sanatıyla belgelenerek geleceğe aktarılacak.

🚆

Gastronomi Dünyasının Önemli İsimleri İnegöl’de Buluşacak - RayHaber
GENEL

Gastronomi Dünyasının Önemli İsimleri İnegöl’de Buluşacak

İnegöl Belediyesi’nin 4-5-6 Eylül tarihlerinde düzenleyeceği İnegöl Gastronomi Festivali için geri sayım sürüyor. Festivalde; gastronomi dünyasının önemli isimleri, akademisyenler, şefler ve sanatçılar İnegöllülerle buluşacak. Üç gün boyunca Gastro Sahne’de birbirinden özel söyleşi, panel ve programlar gerçekleştirilecek.

🚆