Dünyadaki Raylı Sistem Haberlerini İngilizce Olarak Bulabileceğiniz Haber Sitesi Raillynews (Özel Haber)

Özen yayın grubunun bir parçası olan Raillynews raylı sistem dünyasında meydana gelen gelişmeleri İngilizce olarak siz Rayhaber okurları ve Dünya ile paylaşıyor.
Ulusal ve uluslararası platformda yer alan her türlü raylı sistem haberlerini İngilizce olarak yayınlayan Raillynews her geçen gün artan takipçisi ve haber arşivi ile yayın hayatına devam ediyor.
Raylı sistemlerin bir numaralı haber sitesi Rayhaber farkını birkez daha ortaya koyarak İngilizce yayın yapan haber sitesi Raillynews ‘ü kurdu. Dünyadaki raylı sistem gelişmelerini yakından takip eden Raillynews ayrıca Türkiye’deki gelişmeleri de dünya ile paylaşıyor.
Sizde Raylı sistemler dünyasından haberdar olmak için Raillynews’ü takip edebilirsiniz. Lütfen TIKLAYINIZ

 

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.