RayHaber Dergisi sayı 2RaillyNews Dergisi yayınlandı!

Tekrar merhaba;

Öncelikle RayHaber dergimize gelen tüm tebrikler ve öneriler için teşekkür ederim. Türkiye ve Dünya’dan demiryolu haberlerini harmanlayarak baskıya hazırlanan dergimiz, bu sayıda da dopdolu bir içerikle sizlerle…

Ulaşım alanında çağ atlayan Türkiye,artık demiryolunun karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığının entegrasyonu planlıyor. Karayollarında 3. İstanbul Köprüsüyle gündeme gelen YHT geçişi, denizyollarında liman bağlantıları, havayollarında ise 3. İstanbul Havaalanı bağlantılarıyla genişleyen demiryolu ağlarıyla 2023 hedeflerine doğru hızla ilerliyoruz.

Bu sayımızda hepinizin ilgisini çekecek olan özel bir röportaja imza attık. TCDD Genel Müdürü, Sayın Süleyman Karaman RayHaber dergimizin konuğu oldu. Türkiye’nin demiryollarının geleceğini masaya yatırdık. Merak edilen TCDD’nin serbestleştirilmesi konusundaki çarpıcı açıklamalar sizi bekliyor! Ayrıca, sektörün nabzını tutan EurAsiaRail 2013 fuarında farklı konuklarla konuştuk. Farklı ülkelerin önce gelen sektör liderlerinin görüşlerini aldık. Ayrıca son günlerde gündemimize giren, trambüs konusuyla sizlere daha çevreci bir yaklaşımda bulunacağız.

Büyüyen demiryolu sektördeki haberleri sizlere güncel olarak www.rayhaber.com sitemizden ulaştırmaya çalışıyoruz. Tüm demiryolu ihale ve etkinliklerini ücretsiz olarak takip edebileceğiniz sitemize üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Size bir sevindirici haber daha vermek istiyorum: İngilizce olarak yayınlanan ve Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Rusça özetli çevirileriyle basımını yaptığımız bir dergimiz daha oldu! Adı RaillyNews. Yılda 4 kez basılacak olan dergimiz, Türk demiryolu dünyasının Dünyadaki sesi olacak. Basın ortağı olduğumuz etkinlik ve fuarlarda dağıtılacağını düşündüğümüz için 5 dilde olan dergimiz hakkında detaylı bilgi için www.raillynews.com sayfamızı ziyaret ediniz. Ayrıca basılmış olan ilk sayımızı da web sitemizden okuyabilirsiniz.

Keyifle okuyacağınız bir sonrakisayımızdada görüşmek üzere, barış ve sevgiyle kalın…

Levent ÖZEN

RayHaber 2. sayısını online ve ücretsiz okumak için buraya tıklayınız.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.