Mhp İl Başkanı Sezerden Tülomsaşa ZiyaretMhp İl Başkanı Sezerden Tülomsaşa Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. (TÜLOMSAŞ) Genel Müdürü Hayri Avcı’yı ziyaret etti.

Avcı, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tülomsaş’ın çalışmaları hakkında bilgi verdi. MHP İl Başkanı Sezer ise, ziyaretlerinin partisi için önemli olduğunu, Tülomsaş’ın Eskişehir’de önemli bir istihdam kaynağı olduğunu söyledi. ‘Tülomsaş’ın Eskişehir için ne ifade ettiğini çok iyi biliyoruz’ diyen Sezer şöyle konuştu:

“Tülomsaş bin 500’ü aşkın çalışanı ile Eskişehir’in en önemli istihdam kaynaklarındandır. Ayrıca Organize Sanayi Bölgemizdeki sanayicilerimiz ile yaptıkları işbirliği ayrı bir katma değerdir. Genel Müdürümüzün atak ve özverili çalışmaları ile daha çok yeni projeler geliştireceğine, hafif raylı sistemler, savunma sanayi araç ve gereçlerinin yapılması konusunda dünya markası olacaklarına inandık. Bu çalışmalarından dolayı Genel Müdürümüzü ve onun şahsında tüm Tülomsaş çalışanlarını kutluyorum.

mhp-il-baskani-sezerden-tulomsasa-ziyaret-1206591h

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.