Sivas Demirspor Futbolcuları Ödüllendirildi

sivasspor
sivasspor

Sivas Demirspor Futbolcuları Ödüllendirildi : Sivas Demirspor Kulübü Başkanı Yıldıray Koçarslan U-11 Liginde Sivas şampiyonu olan futbolcu ve teknik heyeti ödüllendirdi.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü Nuri Demirağ salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Sivas Demirspor Kulübü Başkanı Yıldıray Koçarslan, Beton Traves işletme Müdürü Ali Karabey, genel müdür yardımcıları, Demir Yol-İş sendikası Sivas Şube Başkanı Murat Kütük ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Demirspor Kulübü yöneticileri ile teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Düzenlenen ödül töreninde bir konuşma yapan Sivas Demirspor Kulübü Başkanı Yıldıray Koçarslan; “2012-2013 sezonunda ilk kez düzenlenen toplam 9 Kulübün katıldığı U-11 Mini minikler Liginde Sivas Şampiyonu Sivas Demirspor Kulübümüz olmuştur. Sportif alt yapı faaliyetleri ve alınan pozitif sonuçlarıyla kuruluşundan bu yana birçok profesyonel takıma alt yapı çalışmaları konusunda adeta model olan kulübümüz U-11 Mini Minikler ligini 1.sırada tamamlamıştır” dedi.

Konuşmaların ardından teknik heyet ve futbolculara çeşitli ödüller verildi.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.