BUDO ek seferler düzenliyorBUDO ek seferler düzenliyor :Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli ulaşım hizmetlerinden biri olan BUDO, vatandaşlara kolaylık sağlamaya devam ediyor.
– BUDO, 30 Ağustos Cuma gününden itibaren, İstanbul ve Tekirdağ’a ek seferler gerçekleştirecek.

BURSA Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ, kaliteli hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklerken, 30 Ağustos Cuma gününden itibaren, İstanbul ve Tekirdağ’a ek seferler gerçekleştirecek.

Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan ve Bursa ile Tekirdağ arasındaki mesafeyi 3,5 saate düşüren feribot seferlerine 30 Ağustos Cuma gününden itibaren ek sefer konulacak. Buna göre 30 Ağustos Cuma gününden okullar açılana kadar her Cuma günü, Mudanya’dan Avşa’ya saat 08.00, Avşa’dan Mudanya’ya da 18.15 seferleri gerçekleştirilecek. Cumartesi ve Pazar günleri de Mudanya-Avşa-Tekirdağ seferleri devam edecek.
Aynı zamanda Mudanya ile Kabataş arasındaki BUDO seferleri Eylül ayı tarifesine ek olarak; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri Mudanya’dan saat 13.00, Kabataş’tan 17.30 seferleri de gerçekleştirilecek. Öte yandan vatandaşlar, BUDO’nun yeni başlayan Android ve İos uygulamalarından da tariflerle ilgili bilgiye ulaşabilecekler. Vatandaşlar, ulaşımla ilgili her konuda 444 99 16 numaralı ulaşım hattına danışabilirler.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Reklamlar