TÜLOMSAŞ YHT Tasarım Projesi Satın AlacakTÜLOMSAŞ, Yht Tasarım Projesi Satın Alacak :Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi AŞ (TÜLOMSAŞ) tarafından üretilecek, Yüksek Hızlı Tren (YHT) için konsept tasarım projeleri satın alınacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan ilana göre, TÜLOMSAŞ tarafından üretilecek, AC/AC tahrik sistemli, IGBT/IGCT kontrollü ve trifaze senkron veya trifaze asenkron motorlu YHT konsept tasarım projeleri satın alınacak.

Buna göre, YHT konsept tasarım projeleri için yerli ve yabancı isteklilerden teklif almak suretiyle açık ihale usulü ile ihaleye çıkıldı. İhale tekliflerinin TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Pazarlama Dairesi Başkanlığı, İthalat Müdürlüğüne 9 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 14.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması gerekiyor.

İhaleye katılabilmek için istenen belgelerinde yer aldığı ihale dokümanı TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Pazarlama Dairesi Başkanlığı, İthalat Müdürlüğünde görülebilecek. İhaleye teklif vereceklerin satın almaları zorunlu olan ihale dokümanı TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Pazarlama Dairesi Başkanlığı, İthalat Müdürlüğünden KDV dahil 200 lira bedelle temin edilebilecek.

Ayrıca, teklif edilen bedelin en az yüzde 3’ü oranında geçici teminat verilecek.

Reklamlar