Belediye Başkanı olursa Uşakda ulaşım Raybüsle sağlanacakBelediye Başkanı olursa Uşakda ulaşım Raybüsle sağlanacak :AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nda Cafer Çankaya, Uşak Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ikinci isim oldu.
AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nda Cafer Çankaya, Uşak Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ikinci isim oldu.
Aday adayı tanıtım toplantısında Cafer Çankaya kendisiyle ilgili hazırladığı video gösterisini sunarak, projelerinden bahsetti. Çankaya konuşmasında, Belediyelerin asıl görevlerinin dışında bir hizmet anlayışı içinde olacağını dile getirirken, “Yol yapmak, park yapmak, altyapı yapmak ebetteki bir belediye başkanının görevidir. Ama en önce gönüllere yol yapmak bunlardan daha önemlidir ve gereklidir” diyerek düşüncesini belirtti.
Başkan olması durumunda Uşak‘a sunacağı hizmetlerden bazılarının tüyosunu veren Çankaya‘nın en göze çarpan projesi ‘Raybüs’ oldu. RAYBÜS projesi ile şehirde ulaşımın daha rahat olacağını dile getiren Çankaya, “Şehir merkezinde kalan demiryolundan, Bölme’den başlayıp Devlet Hastanesine kadar ve yeni otogar yapıldığında oraya kadar Raybüs hattı oluşturacağız” dedi.
Cafer Çankaya konuşmasının sonunda “Hangi arkadaşımız aday olursa olsun el ele, gönül gönüle birlikte çalışmaya hazırız” diyerek başvuru dilekçesini İl Başkanı Mehmet Gün’e teslim ederek resmen aday adayı oldu.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.