Hızlı tren neden Malatyaya gelmiyor

Hızlı tren neden Malatyaya gelmiyor :Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Hem yüzde 69 oy alacaksın hem de bürokratların ağzına bakacaksın, sorun çözmekte yetersiz kalacaksın” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Hekimhan’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Parti yöneticileriyle Karaadere, Güzelyurt, Sarıkız, Beykent ve Hacılar’ı ziyaret eden, Hekimhan merkezinde esnafın sorunlarını dinleyen Ağbaba, “Türkiye’de duble yolla övünüyorlar. Duble yol en son Malatya’ya geldi. Hızlı tren neden Malatya’ya gelmiyor? Çünkü iktidar partisi milletvekillerinin sesi çıkmıyor. İktidar partisi milletvekilliği icraat makamıdır. Ağlama makamı değildir. Hem yüzde 69 oy alacaksın hem de bürokratların ağzına bakacaksın. Sorun çözmekte yetersiz kalacaksın” şeklinde konuştu.
Ağbaba ve beraberindekiler ilk olarak CHP Hekimhan İlçe Örgütünü ziyaret ederek, burada toplanan partililerle görüş alışverişinde bulundu. Hekimhan Belediye Başkanı Sait Özoğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğlu ve Hasançelebi Belediye Başkanı Mehmet Şerif Yıldırım’ın da hazır bulunduğu toplantıda bir değerlendirme yapan Veli Ağbaba, AK Parti’nin İsmet İnönü, Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine karşı olduğunu iddia etti.
İlçe örgütünde gerçekleştirilen toplantının ardından Karadere Mahallesi’ne geçen Ağbaba, burada kalabalık bir topluluk tarafından karşılandı. Aşure ikramı yapılan Karadere’nin ardından Güzelyurt Beldesi’ne geçen Ağbaba, vatandaşın sorunlarını dinledi.



İlk yorum yapan olun

Yorumlar