AÖF Öğrencilerine Toplu Ulaşım Aracı Uyarısı – GaziantepAÖF Öğrencilerine Toplu Ulaşım Aracı Uyarısı :Açık Öğretim Fakültesi’nin 14-15 Aralık’ta Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Kampüsü’nda yapılacak sınavlara katılacak adayların, sınav yerine giderken tramvay ve diğer toplu ulaşım araçlarını kullanmaları uyarısında bulunuldu.
AÖF Gaziantep Sınav Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Özaslan, kötü hava şartlarının ulaşımı olumsuz etkilediğini belirterek, önceki sınav dönemlerinde özel araçlarla kampusa gelme alışkanlığı nedeniyle adayların güç durumda kaldıklarını hatırlattı.
Prof. Dr. Özaslan uyarısında, kar nedeniyle park yeri bulunamayacağı da dile getirerek, “AÖF sınavına girecek öğrencilerimiz, hem tramvay hem de otobüs ve minibüsleri kullanarak Gaziantep Üniversitesi kampus girişine kadar gelebiliyor. Öğrencilerimizin, özel araçlarını park edecek yer bulamama sıkıntısını dikkate alarak, toplu taşım araçlarını kullanmaları kendi yararlarınadır” dedi.
Prof. Dr. Özaslan, uyarısında, binlerce kişinin GAÜN kampusunda sınava gireceğini, bu kişilerin tamamının araçlarına sınava girecekleri binaların yakınında park yeri bulma şansının da olmadığını da dile getirdi.

Reklamlar