Bolunun Marmaray Projesi Hayata GeçtiBolunun Marmaray Projesi Hayata Geçti :AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, prestij projeleri arasında yer alan Kültür Park ve Yer Altı Katlı Otopark projesi ile proje dahilindeki yaya tünelinin Bolulular için çok büyük bir kolaylık olduğunu belirterek, “30 saniyede belediye meydanından pazaryerine geçebilirsiniz” dedi.
Bolu Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda mevcut Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otoparkı projesinde sona yaklaşıldığının müjdesini verdi. Başkan Yılmaz, “Bolu Pazarı’na gidecek vatandaşlarımız yaya tünelinden geçerlerse, bu soğuk havada hem yorulmazlar hem de 30 saniye gibi kısa bir sürede pazar yerine ulaşabilirler” şeklinde konuştu.
Bol-Aş’ın yanından Hal Sokak’a inen merdivenlerin olduğu yerden başlatılan tünel çalışmasında sona gelindiğini belirten Başkan Yılmaz, “Kültür Park ve Yer Altı Katlı Otopark projesi ile proje dahilindeki yaya tüneli inşaat devam etmesine rağmen çalışıyor. Pazar yerine geçen araç tünelinin ise henüz kabası bitmiş durumda. Hava şartları elverişli olursa vatandaşlar araçları ile 10 gün gibi kısa bir süre sonra pazar yerinden katlı otoparka geçiş yapabilecekler. Çalışmalar bittiğinde her şey Bolu için güzel olacak ve Bolu’nun hayrına olacak” diye konuştu.
Yer Altı Katlı Otopark ve yaya tüneline giren vatandaşlar için üç giriş çıkış noktası olduğuna dikkat çeken Yılmaz, Tünele giren biri Bol-Aş’a, Yukarı Çarşı’ya ve Belediye önüne çıkabiliyor. Bolu’da vatandaşlar yürüyerek istediği yere gidebilecek. Bu projenin hayata geçmesiyle birlikte vatandaşlarımız ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilecekler. Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok projeyi vatandaşımızın hizmetine sunduk bundan sonra da hizmetkarlığımıza her yönüyle devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Seçim çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini de vurgulayan Başkan Yılmaz, “Bugün inşallah seçim çalışmalarına Stadyum Caddesi’nde ve Pazar yerinde devam edeceğiz” dedi.

Reklamlar