RayHABER Üç Yaşına BastıRayHABER Üç Yaşına Bastı .Türkiye ve dünyadaki raylı sistemler alanında yapılan gelişmeleri,anında ve en doğru şekilde haber yapmayı sosyal bir sorumluluk projesi olarak algılamış ve raylı sistemlerle ilgili haberlerde farkındalık yaratmak için kurulmuş olan RayHABER sitemiz üç yaşına girmiştir.
Siz okurlarımızın da ilgisiyle RayHABER sitesi 3 yılda günlük 16.000 kişilik ziyaretçi sayısına ve sitemizdeki geçmişten, günümüze ait raylı sistem haberleride 20.000 gibi bir rakama ulaşmıştır. Ayrıca 11 farklı alt kategoride sınıflandırılmış 3.500‘den fazla tedarikçi / imalatçı firmalara sitemizdeki raylı sistemler firma listesinden ulaşmanız mümkün.
İlkemiz olan raylı sistemler alanındaki en son ve en doğru haberleri sizlere ulaştırmayı hedef edinmiş RayHABER sitemiz siz okurlarımızın da destek ve ilgisiyle daha nice yıllar en doğru ve en güncel haberleri vermeyi sürdürecektir.
Kars’tan Edirne’ye yeni raylı sistem haberlerinde buluşmak üzere ilgi ve sevginize teşekkür eder daha nice  yıllara hep birlikte ulaşmayı temenni ederiz.Sağlıklı ve mutlu kalın.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.