TCDD Bölge Müdürü ve Ekibi Demiröz Ziyaret EttiTCDD Bölge Müdürü ve Ekibi Demiröz Ziyaret Etti :TCDD 6. Adana Bölge Müdürü Mustafa ÇOPUR, TCDD Yakacık Lojistik Müdürü Cevat ÖZOĞUL ve TCDD Yakacık Gar Müdürü Mehmet KIRGİL, Payas Kaymakamı İrfan DEMİRÖZ ve Payas Belediye Başkanı Bekir ALTAN ile Kaymakamlık makamında bir araya geldiler.
TCDD yetkilileri ile bir araya gelen Kaymakam DEMİRÖZ  demiryolu yetkililerinden öncelikli olarak İnönü Caddesi üzerindeki köprünün çirkin bir görüntü arzettiğinden demiryolu altına alınması, hemzemin geçidinin acilen onarıma alınarak kazalara sebebiyet verilmemesini ayrıca demiryolu güzergahındaki tali yolların bakım ve onarımının yapılması ve demiryollarına ait olup ,atıl bekleyen arazilerinin ilçe belediyesine tahsisinin yapılarak vatandaşın kullanımına sunulmasını istedi.
TCDD 6. Adana Bölge Müdürlüğü yetkilileri ise, sorunlarının çözümünü kısa sürede gerçekleştireceklerini ve İnönü Caddesi üzerindeki köprünün ise iptalinin gündeme alınacağını belirttiler. DEMİRÖZ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek TCDD 6. Bölge Müdürü Mustafa ÇOPUR’a ve TCDD yetkililerine teşekkürlerini sundu.

Reklamlar