TCDDye Giren Hırsız Güvenlik Görevlisi Tarafından Etkisiz Hale GetirildiTCDDye Giren Hırsız Güvenlik Görevlisi Tarafından Etkisiz Hale Getirildi  :Kadıköy’de TCDD Haydarpaşa Bakım Onarım Şube Müdürlüğü’nden hırsızlık yaptığı iddia edilen bir şahıs, güvenlik görevlisi tarafından vuruldu.
Edinilen bilgiye göre, olay, saat 14.00 sıralarında Haydarpaşa Garı bünyesinde bulunan Bakım Onarım Şube Müdürlüğü bahçesinde meydana geldi. İddiaya göre, hurda ve demir çalmak için bahçeye giren İsmail P. ile şahsa müdahale eden güvenlik görevlisi Murat D. arasında boğuşma yaşandı. Boğuşma sırasında güvenlik görevlisi Murat D.’nin silahından çıkan kurşun İsmail P.’yi yaraladı. Güvenlik görevlileri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı İsmail P.’ye ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ambulansla Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Güvenlik görevlisi Murat D. ise gözaltına alındı.
Görgü tanıkları hırsızlık için bahçeye giren şahısla güvenlik görevlisi arasında arbede yaşandığını anlattı. Polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunurken, konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Reklamlar