Transist 2013 Fuarında Tarihi İETT Kıyafetleri DefilesiTransist 2013 Fuarında Tarihi İETT Kıyafetleri Defilesi :Tarihi İETT Kıyafetleri, Düzenlenen Defile İle Yeniden Gün Yüzüne Çıkacak
Erkan Eken’in koreografisinde gerçekleştirilecek olan “Geçmişten Günümüze İETT Defilesi” de, fuar kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenecek. Defilede, kuruluşundan bugüne kadar İETT çalışanlarının (vatman, şoför, biletçi) giydikleri üniformalardan örnekler, profesyonel mankenler tarafından sergilenecek.
Ayrıca resim, fotoğraf, karikatür, şiir, kompozisyon, kısa metrajlı film, toplu ulaşım araçları tasarımı ve toplu ulaşımda en iyi uygulama ve proje yarışması gibi birçok farklı etkinlik de, fuarda gerçekleştirilecek.
Geçtiğimiz günlerde hizmete alınan İETT Girişimcilik Otobüsü ile öğrencilere girişimcilik hakkında seminerler verilecek. Oturum başkanlığını İETT Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı’nın yapacağı “Liseli Girişimciler Özel Oturumu”nda ise, alanında isim yapmış profesyonel yöneticiler konuşmacı olarak yer alacak.

 

Reklamlar