Demiryolu Atölyeleri için Vinç Çözümleri

Demiryolu Atölyeleri için Vinç Çözümleri :Konecranes, enerji sektöründe geniş bir hizmet deneyimine sahiptir./INS. Vinçler ve diğer kaldırma ekipmanları, enerji üretim santralleri için özellikle inşaat aşamasında ve bakım sürecinde çok önemlidir. Enerji sektörünün özel taleplerini karşılamak için vinç ve kaldırma ekipmanları en zorlu ortamlarda, hassasiyet, emniyet ve tam güvenilirlikle çalışabilmelidir. Konecranes, geleneksel kömürlü termik santrallerden büyük hidroelektrik santrallere ya da dolaylı rüzgar santrallerine kadar her çeşit enerji santrali için kaldırma çözümleri sunar.
Konecranes, birçok enerji üretim tesisinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş bir yelpazede uygun ekipmanlar tasarlayıp üretir. Konecranes kaldırma çözümleri, emniyeti artırmanın yanı sıra daha uzun çalışma süresi sağlayıp kullanım ömrü maliyetlerini düşürerek güvenilir bir hizmet sunarlar.
Müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış geniş ürün yelpazesi
Dahası, Konecranes, bir enerji üretim tesisinin verimli çalışması için gereken yardımcı uygulama ve özellikleri sağlayacak şekilde vinçleri özelleştirir. Ürün yelpazesi, diğer birçok ürünün yanı sıra, şunlardan oluşur:
· Türbin, jeneratör ve yardımcı cihazların kurulum ve hassas bir şekilde ayarlanmasına imkan tanıyan türbin odası vinçleri
· Çift çene kepçeli kömür taşıma vinçleri
· Rüzgar türbin motor yuvalarının içinde yüksek kaldırma hızları sunan kompakt, hafif zincirli vinçler
· Hidroelektrik barajların kapılarını kaldırmak için kullanılan giriş gezer köprü vinçleri
· SMARTON® bakım vinçleri
· Atölyeler için CXT® vinçlerinin yanı sıra daha küçük kaldırma işleri için pergel vinçler ve monoraylar
Geniş kaldırma ekipmanı yelpazesinin yanı sıra Konecranes, patentli Akıllı Çözümler teknolojisini de sunar. Bu teknolojiler, vinç işletimini basitleştiren, kaldırma emniyetini ve verimliliği artıran Salınım Kontrolü, Mikro Hız ve Kontrollü Yanaşma’yı kapsar.
Konecranes, işletim gereksinimlerine göre özelleştirilen önleyici bakım programları ile ekipman bozulması riskini de büyük ölçüde azaltır. Örneğin, Konecranes’in patentli TRUCONNECT® Uzaktan Gözetim ve Raporlama hizmeti sürekli olarak kaldırma ekipmanının kullanım ve durum kaydını tutar.
Konecranes, farklı enerji tesislerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yüksek değerli uygulamalar yarattı.
Hidroelektrik Vinçler — En yüksek kullanım ömrü değeri
Konecranes, hidroelektrik santralleri için, türbin odası vinçleri ile giriş ve çıkış borusu gezer köprü vinçlerini sunar. Ürün yelpazesinde 1000 ton kapasiteli hidroelektrik santral vinçlerinden 1 ila 80 ton kapasiteli bakım ve atölye vinçlerine kadar vinçler yer almaktadır.
Termik Santral Vinçleri — Gereksinimlere göre uygulama tasarımı
Konecranes, her tür termik santral için, türbin odası vinçleri, kazan dairesi vinçleri ve kaldırma tertibatları gibi vinçler sunar. Ürün yelpazesinde 1000 ton kapasiteli termik santral vinçlerinden 1 ila 80 ton kapasiteli bakım ve atölye vinçlerine kadar vinçler yer almaktadır.
Rüzgar türbini elektrikli zincirli kaldırma tertibatı — Alanı en iyi şekilde kullanma
Konecranes, rüzgar santrali uygulamaları için hafif ve kompakt olan bir elektrikli kaldırma tertibatını sunar. tXN Elektrikli Kaldırma Tertibatı, türbinin motor yuvasının içine monte edilir. Bakım personeli, hizmet uygulamalarında kaldırma tertibatını kullanarak türbin cihazlarının tamir ya da değişimi için bu cihazları emniyetle kaldırıp indirme imkanı bulur.
Ayrıca Konecranes, her modelin modernizasyonu ve yedek parçaların yanı sıra bakım hizmetleri de sunar. Konecranes’in dünya çapında sunduğu hizmet, enerji üretiminde edindiği onlarca yıllık deneyim sayesinde, mülkiyet masraflarını en aza indirir ve en yüksek kullanım ömrünün elde edilmesini sağlar.
Başlıklar 1: Konecranes, geleneksel kömürlü termik santrallerden büyük hidroelektrik santrallere ya da dolaylı rüzgar santrallerine kadar her çeşit enerji santrali için kaldırma çözümleri sunar. ©Konecranes
Başlıklar 2: Konecranes, geleneksel kömürlü termik santrallerden büyük hidroelektrik santrallere ya da dolaylı rüzgar santrallerine kadar her çeşit enerji santrali için kaldırma çözümleri sunar. ©Konecranes
Başlıklar 3: Konecranes, geleneksel kömürlü termik santrallerden büyük hidroelektrik santrallere ya da dolaylı rüzgar santrallerine kadar her çeşit enerji santrali için kaldırma çözümleri sunar. ©Konecranes
Konecranes, imalat ve proses endüstrileri, tersaneler, limanlar ve terminaller de dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren dünyanın önde gelen bir Lifting Businesses™ grubudur. Konecranes, verimlilik arttırıcı kaldırma çözümlerinin yanı sıra marka bağımsız kaldırma ekipmanları servisi verir. 50 ülkede 600 lokasyonda 12.000 çalışana sahiptir. Konecranes, NASDAQ OMX Helsinki borsasına kotedir (sembol: KCR1V).
http://www.konecranes.com.tr


 


İlk yorum yapan olun

Yorumlar