Konya Garda hedef daha iyi hizmet

Konya Garda hedef daha iyi hizmet :Konya Gar Müdürlüğünde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla TCDD 6.bölge 7.bölge ve YHT Bölge Müdürlüklerine bağlı yöneticiler ve sivil toplum örgütleri temsilcileri Konya Gar Müdürü Yalçın Tekkalmaz başkanlığında toplantı yaptı
Konya Gar Müdürlüğünde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla TCDD 6.bölge 7.bölge ve YHT Bölge Müdürlüklerine bağlı yöneticiler ve sivil toplum örgütleri temsilcileri Konya Gar Müdürü Yalçın Tekkalmaz başkanlığında sabah kahvaltısında buluşarak istişare toplantı yaptı.
Konya Gar Müdürü Yalçın Tekkalmaz’ın başkanlığında yapılan istişare toplantısına TCCD 6. bölge 7. Bölge ve YHT Bölge Müdürlüklerine bağlı iş yeri amir ve yöneticileri, Demiryol-İş Konya Şube Başkanı Necati Kökat, Kamu-Sen, Memur-Sen ve diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Konya Gar Müdürlüğü, birlik, beraberlik, kaynaşma ve Konya’da daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerini belirlemek için istişare toplantısında yaptı.
Konya Gar Müdürü Yalçın Tekkalmaz’ın başkanlığında yapılan istişare toplantısında, konuşmacılar, daha verimli işletmecilik, emniyet uygulamaları, personel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ve kurumsal yenilenme konusunda düşünce ve temennilerini ifade ettiler.

Reklamlar

Benzer demiryolu haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.