Marmarayda Hamsi ŞenliğiMarmarayda Hamsi Şenliği : 16 Şubat Pazar günü düzenlenecek şenlik, Marmaray’ın Üsküdar sahil çıkışında gerçekleştirilecek ve 2 ton kızarmış hamsi vatandaşlara ücretsiz dağıtılacak.
Saat 14.00’de başlayacak etkinlik süresince kemençeler eşliğinde horon tepilecek, yöresel sanatçılar konserler verecek. Sinop’tan Trabzon’a , Rize’den Artvin’e kadar Karadeniz’in tüm güzelliklerinin bir araya geleceği şölen süresince vatandaşlara 2 ton hamsi-ekmek dağıtımı yapılacak.
Özellikle güzel havanın da etkisiyle evlerinden çıkıp bahar havası almak ve Üsküdar sahil şeridinin tadını çıkarmak amacıyla Marmaray’ı kullanarak ilçeye gelen vatandaşlar tarafından büyük ilgi göreceği tahmin edilen şölene, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın yanı sıra sivil toplum örgüt ve siyasi parti temsilcileri katılacak.
Belediye Başkanı Mustafa Kara ve beraberindekiler etkinlik süresince Marmaray’ı kullanarak Üsküdar’a gelen vatandaşlara kendi elleriyle ekmek arası hamsi dağıtımı yapacaklar.
Hamsi Şöleni etkinliğimizde siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Büyük ilgi göreceği tahmin edilen şölene Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen’in yanı sıra sivil toplum örgüt ve siyasi parti temsilcileri katılacak.
Belediye Başkanı Mustafa Kara ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen ve beraberindekiler etkinlik süresince Marmaray’ı kullanarak Üsküdar’a gelen vatandaşlara kendi elleriyle ekmek arası hamsi dağıtımı yapacaklar. Tüm vatandaşlarımız bahar havasında geçecek olan bu güzel Hamsi Şenliği’ne davetlidir.İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.