Moda Tramvayı Rahmi M. Koç Müzesi’nde ziyarete açıldı

Bu yılda kadınları renkleri ve desenleri ile cezp edecek olan eşarp koleksiyonları kaliteden ödün vermeyenden ipek ve satenden üretilmiştir. Pierre Cardin Eşarp koleksiyonları arasında kiri az tutma özelliğine sahip kolay temizlenebilen kumaşlardan üretilmiş eşarplar bulunmaktadır. Suyu tutmayan ve çabucak kuruyan bu eşarplar sayesinde çok rahat edeceksiniz. %100 crepe satenden üretilmiş olan bu Pierre Cardin Eşarp koleksiyonları baskı ve desenleri net ve parlaktır.
90 cm köşelere sahip olan bu Eşarp ile çok rahat edeceksiniz. Desenleri canlı ve net görünen aker eşarp parlak bir ipek türü olan şura ipekten yapılmıştır. Kaygan olması nedeniyle tesettürlü bayanlar bone ile birlikte kullanabilir. Birbiriyle uyumlu desen ve renkler canlı ve parlaktır. Twill ipek eşarplar ise daha az kayma yapar. Dik ve düzgün bir görünüme sahip olan bu twill ipekten yapılmış eşarplar zarif pütürlü bir yüzeye sahiptir. Kumlu ipek olarak bilinen twill ipek kumaştan yapılmış Aker eşarp koleksiyonları tamamen doğaldır. Tırtıl ve dut yapraklarından ortaya çıkan ipek eşarplar tamamen organiktir. Twill dokuma kumaşlar ipeğin en lüks ve kaliteli bir şekilde dokunmuş halidir.
Cilde dokunduğunda alerji yapmaz. İki elinizin arasına aldığınızda yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü fark edeceksiniz. Parlak ve düzgün bir görünüme sahip olan bu eşarplarda baskı ve desenler en üst kalitede yapılmıştır. Kalınlık ve inceliğine göre tercih edebileceğiniz bu eşarplar ile hoş bir görünüme sahip olabilir ve ipeksi yumuşaklığı hissedebilirsiniz.Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar