Topbaştan İstanbula Havaray MüjdesiTopbaştan İstanbula Havaray Müjdesi :Seçim startını sabah saatlerinde Başakşehir’de Vira Bismillah diyerek veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Beyoğlu Okmeydanı Tapu Dağıtım Töreni’nde önemli bir çalışmanın haberini verdi.
Topbaş tapu dağıtım töreni için ” Çocukluğumda uçurtma uçurduğum, top oynadığım Okmeydanı için tarihi bir gün yaşıyoruz” dedi.
KASIMPAŞAYA “HAVARAY” GELİYOR
Topbaş bu bölgenin ulaşımı için raylı sistem müjdesi verdi. Topbaş, Kasımpaşa’dan Mecidiyeköy’e havaray kuruyoruz, bunun kararını verdik, sizlere buradan müjdelemek istiyorum” dedi.
MAHMUTBEY-MECİDİYEKÖY METROSUNUN TEMELİ 9 ŞUBAT’TA…
Topbaş Haliç Kongre Merkezi’ndeki törenin ardından AK Parti’nin Bağcılar Güneşli Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını yaptı. Topbaş açılıştaki konuşmasında “1992’de o zamanki siyasi partimizin ilçe başkanı olarak görev yaptığım Bağcılar bize hep büyük destek verdi. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı kardeşim işe hizmete devam ediyoruz.Mahmutbey-Mecidiyeköy metrosunun temelini 9 Şubat’ta atıyoruz, Bağcılar’a hayırlı olsun” dedi.