GEFCO Türkiye e-Eğitim platformunun içeriğini genişletiyor

GEFCO Türkiye e-Eğitim platformunun içeriğini genişletiyor :İstanbul, Mart 2014 – Lojistik alanına getirdiği yeniliklerle sektörün gelişmesine katkıda bulunan GEFCO, geçen yıl hayata geçirdiği e-eğitim Platformunun içeriğini genişletme kararı aldı.
GEFCO’nun farklı şehirlerde yer alan tesislerindeki çalışanlarına aynı platform üzerinden eğitim vermek amacıyla geçen yıl geliştirdiği e-eğitim platformu genişliyor. İş yoğunlukları nedeni ile eğitimlere katılımlarının zorlaşması ile birlikte ihtiyaç olarak doğan platformda, iş yetkinliklerinin gelişimine yönelik eğitimlere katılım internet üzerinden zaman ve mekan sınırlaması olmadan düzenleniyor.
Öncelikli olarak 45 kişilik katılımcı ile başlatılan proje kapsamında Müşteri Odaklı İletişim, Yazılı İletişim Teknikleri ve Zaman Yönetimi eğitimleri animasyonlu içeriklerle daha verimli ve renkli bir içerikle iş yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik gerçekleştiriliyor.
Öte yandan Güvenli Sürüş Teknikleri eğitimi ile araç kullanan çalışanların İş Güvenliği eğitimleri hedefleniyor. Her eğitimin sonunda gerçekleşen kısa bir sınav ile çalışanlar, eğitim sonuçlarını görebiliyor ve eğitim tekrarına kendileri karar verebiliyor. Eğitimlerin sonuçları İnsan Kaynakları Departmanına eğitim ihtiyaçlarının ve çalışanların gelişim alanlarının çıktılarını sağlıyor. 

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar