1. Raylı Sistemler Sempozyumu ’na dev firmalar katılıyor  1. Raylı Sistemler Sempozyumu ’na dev firmalar katılıyor :Türkiye’de ilk defa Yıldız Teknik Üniversitesi’nde kurulan Raylı Sistemler Kulübü , Raylı Sistem Teknolojileri üzerine çalışmalarda bulunup, üniversite öğrencilerinin bu alanda gerekli teknik bilgi ve becerilere sahip birer mühendis olarak okuldan mezun olup, süregelen hayatında bu alanda araştırma ve geliştirme yapmasına olanak sağlayan bir altyapıyı sağlanmaya çalışılmaktadır.

“Fikirlerinizi Rayına Koyun” sloganıyla yola çıkarak Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan 1. Raylı Sistemler Sempozyumu’na yurt içi ve yurt dışından dev firmalar katılıyor.1. Raylı Sistemler Sempozyum’unda yapılacak 1.oturuma Yerli Üretim ve Makine Teknolojileri alanında,   TCDD,Tüvasaş,Tülomsaş,İstanbul Ulaşım A.Ş,Durmazlar ve Bozankaya katılıyor. 2.oturuma Raylı Sistemlerde İnşaat ve Sertifikasyon alanında ,TCDD,Kardemir,Metroray,Arus ve Uraysim katılıyor . 3.oturuma Raylı Sistemlerde Elektirifikasyoon ve Sinzalizasyon alanında, ABB,Siemens,Huawei,Medel ve Elmak katılıyor .

  1. Raylı Sistemler Sempozyumu ,21 Nisan 2014 Pazartesi günü TÜNİDER – Raylı Sistemler Platformu ve Yıldız Teknik Üniversitesi raylı sistemler kulübü tarafından gerçekleştirilecektir
Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.