Civelek: Yürüyüş Yolu kapatılmıyorCivelek: Yürüyüş Yolu kapatılmıyor.AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, il binasında yaptığı haftalık basın toplantısında tramvay çalışmaları başlayan Yürüyüş Yolu’nun kapatılacağı iddiası cevap verdi. Civelek Yürüyüş Yolu’nun kapatılmayacağını söyledi.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, il binasında yaptığı haftalık basın toplantısını düzenledi. 1 Mayıs’ta arkadaşları ile ailece Umre’ye gidecek olan Civelek, “1 Mayıs işçi ve emekçi kardeşlerimizi kutluyoruz. İnatla Taksim’e gitmek isteyenleri de anlamıyorum” dedi.
BU MİLLET, İSTEDİĞİNİ BAŞBAKAN DA CUMHURBAŞKANI DA YAPAR

Cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendiren Civelek çalışmalarını devam ettiklerini söyledi. 13-0 olarak verdikleri sözü 30 Mart’ta yerine getirdiklerini belirten Civelek, “Cumhurbaşkanlığına kimi aday gösterirsek kazanacağız. İrtibat bürolarını kapatmadan çalışıyoruz. Gönlümüz; Başbakanımızın Cumhurbaşkanı adayı olmasından yana. Aday olması halinde yanında olacağız. Daha dün muhtar olamaz denilen kişi, bu ülkenin Başbakanı oldu. Bu millet, istediğini Başbakan da Cumhurbaşkanı da yapar. Millet; Başkanımızın arkasında dün durduğu gibi bugün de durur” dedi.
YÜRÜYÜŞ YOLU KAPATILMIYOR

Yürüyüş Yolu’nda yapılacak tramvay çalışmasına da değinen Civelek “Yürüyüş Yolu kapatılmıyor. Tramvayın güzergahı ile ilgili çalışma yapılıyor. Merak etmeyin, güzel şeyle yapılmaya devam edecek. Yürüyüş Yolu daha güzel olacak” dedi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.