Düzcenin olmayan otoban bağlantısı tamam

Düzcenin olmayan otoban bağlantısı tamam : MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Düzce’nin olmayan otoban bağlantısını Bakan Lütfi Elvan’a aktardı.
MÜSİAD Düzce Şubesi, MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen MÜSİAD 85.Genel İdare Kurulu Toplantısına geniş katılım sağladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katıldığı toplantıda Şube Başkanları illerinde bakanlığın yetkisi dahilinde bulunan konular hakkında isteklerini dile getirdi.
MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak toplantıda “Düzce’mize ulaşımın sadece kara yolu ile sağlanmaktadır. Düzce’miz merkeze otoban bağlantısı olmayan tek ildir. Düzce merkez – otoban bağlantısı yapımı konusunda belediyemiz 18 ile bu yolun açılımındaki engelleri ortadan kaldırdı ve tek sizin talimatınız kaldı. Bizler Düzceli sanayiciler, iş adamları ve Düzce halkı olarak Düzce Merkez- Otoban bağlantısını sizlerden talep etmekteyiz” diyerek yol sorununu aktardı.
Çakmak “Bizim bu söylemlerimiz üzerine bakanımız bu isteğe karşılık proje çalışmalarının tamamlandığını ve en kısa zamanda ihalesinin yapılacağını belirterek, sizleri en kısa zamanda rahatlatacağız sözünü verdi” dedi.
Toplantının diğer gününde gerçekleştirilen, Başkanlar Toplantısına Başkan İsmail Çakmak, Teşkilatlanma Başkanları Toplantısına Atilla Şahin, Sektör Kurulları Toplantısına Tanju Acar, Mehmet Akif Öztürk, Şaban Nair, Dursun Baykal, Davut Alemdar ve Ahmet Duman Üye İlişkileri Başkanları Toplantısına Mehmet Coşkun ve Gençlik Kurulu Toplantısına Serkan Verep katıldı.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.