edilon)(sedra sizi Innotrans 2014’e bekliyor!edilon)(sedra sizi Innotrans 2014’e bekliyor :23-26 Eylül 2014 tarihleri arasında Berlin’de yapılması planlanan InnoTrans Ticari Fuarı’na daha çok vakit olduğunu düşünebilirsiniz ama hazırlıklar tam hız devam etmekte.

Ulaşım teknolojisi üzerine kurulu bu uluslararası fuar demiryolu teknolojisinde bilgi deneyimini kazanma ve paylaşmak açısından mükemmel bir fırsat oluşturmaktadır. Sizleri bir kez daha bu etkinlikte görmeyi ve özellikle de kendi standımızda görüşmeyi arzuladığımızı belirtmek isteriz. Sizlere ray bağlantı sistemlerinde en son gelişmeleri gösterebilecek olmaktan dolayı büyük heyecan duymaktayız.

Standımız Messe Berlin Exhibition Centre’da Salon 25, Stand 315’te olacaktır. Burada görüşme imkanı bulursak, sizlerle birlikte bir şeyler içerken raylı sistem teknolojisinde ürünlerimizin nasıl uygulandığı konusunda sizleri bilgilendirmek bizi mutlu edecektir.

Bilet ihtiyacınız konusunda severek size destek verebiliriz. Bize adres ayrıntıları ile birlikte 1 Haziran’dan önce istediğiniz bilet sayısı ile birlikte bir ‘yanıt’ mesajı gönderebilirseniz, biletlerinizin zamanında elinize geçmesini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. InnoTrans 2014’de görüşmek dileğiyle

Saygılarımızla edilon)(sedra group

Not: 24 Eylül Çarşamba akşamı ‘edilon)(sedra Bowling Challenge’ (Bowling Yarışması) yapılacaktır. Eğer siz de bu bowling etkinliğine katılmak isterseniz, lütfen 1 Haziran 2014 tarihinden önce bize bildiriniz.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.