Eskişehirde Elektrik KesintileriEskişehirde Elektrik Kesintileri :Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş., bazı mahalle, köy ve sanayi bölgesinde elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın tramvay uzatma hatları yapımı işi çalışmalarına paralel olarak Baksan Sanayi Sitesi, Uluönder ve Çamlıca mahallelerinde elektrik şebekelerinin deplase edilmesi, yeni tesis edilen yeraltı elektrik kablolarının enerjilendirilmesi ve abone aktarımları için 25 ve 26 Nisan tarihlerinde saat 09.00 ile 18.00 arasında aşamalı olarak elektrik kesintisi yapılacağı ifade edildi. Elektrik kesintisi yapılacak olan bölgeler ise, Baksan Sanayi Sitesi B18, B19, B3, B4, B5, B6, B7, B83, B84, B85, B86, B87, B88, B89 bloklar olarak açıklandı.
Öte yandan, Odunpazarı ilçesi Sultandere köyünde de enerji nakil hattında bakım çalışması dolayısıyla elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“27 Nisan 2014 Pazar günü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesinti yapılacaktır. Söz konusu bölgedeki abonelerimize ilanen duyurulur. Kesinti yapılacak bölgeler; Sultandere Köyü, Gülpınar Köyü, Kumsan Beton, İnan Sanayi Sitesi, Taşıyıcılar Kooperatifi ve Petrol İstasyonu, Oto Galericiler Sitesi, Yeni Hal Binaları, Estim Toptancılar Sitesi, Çelikoğlu Petrol.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.