Eskişehirde tramvay seferleri durduEskişehirde tramvay seferleri durdu :Eskişehir’de etkili olan sağanak yağış sele dönüştü. Tramvay seferleri durdu. Bir çok ev ve iş yerleri sular altında kaldı. Öğleden sonra aniden bastıran yağmur Merkez Odunpazarı Emek Mahallesi yönüne giden tramvay seferlerini durdu….

Eskişehir’de etkili olan sağanak yağış sele dönüştü. Tramvay seferleri durdu. Bir çok ev ve iş yerleri sular altında kaldı.

Öğleden sonra aniden bastıran yağmur Merkez Odunpazarı Emek Mahallesi yönüne giden tramvay seferlerini durdu. Vatandaşlar tramvay duraklarında mahsur kaldı. Duraklarda mahsur kalan vatandaşlar, duruma tepki gösterdi. Kısa sürede sele dönüşen sağanak yağış bir çok evin ve iş yerinin sular altında kalmasına sebep oldu. Bodrum katları suyla dolan vatandaşlar kendi imkanlarıyla kovalarla suyu boşaltmaya çalıştı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri vidanjörlerle suları tahliye etti. Evleri yağmur suyuyla dolan vatandaşlar belediyelerin yanlış çalışmalarından her sene su baskınlarını yaşadıklarını belirtti. Şehir merkezinde de etkili olan sağanak yağış kazaları da beraberinde getirdi. Görüş mesafesinin düşmesi sebebiyle önündeki araca çarpan aracın ön tarafı parçalandı. Yolun ortasında kalan araç trafiğin aksamasına sebep oldu.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.