TCDD Yetkililerinden Başkan Karakullukçu’ya Tebrik ZiyaretiTCDD Yetkililerinden Başkan Karakullukçu’ya Tebrik Ziyareti :TCDD 1’nci Bölge Genel Müdür Yardımcısı Nihat Aslan ve TCDD yetkilileri Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret ederek yeni dönem için başarılar diledi.

Aslan ve ekibi, ziyarette Başkan İsmail Karakullukçu ile Arifiye Merkez’de devam eden alt geçit, yeni Tren Garı ve mahallelerde devam eden köprü ve alt geçitler ile sanat yapıları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’Arifiye’de TCDD tarafından hayata geçirilen önümüzdeki günlerde hizmete girmesi planlanan Yüksek Hızlı Tren Projesi kapsamında alt geçit, köprü ve sanat yapıları ile yeni ve modern tren garı yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Sayın müdürümüz ve ekibi inşaatlarda da incelemelerde bulunmuş, Şu an için bir problem yok, her şey belirlenen takvime göre devam ediyor. Önümüzdeki beş yıllık süre içerisinde Yüksek Hızlı Tren Arifiye istasyonunda durmaya devam edecek. Arifiye tarihten gelen misyonunu sürdürmeye devam ederek. Demiryollarında da İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olacak” dedi.

TCDD 1’nci Bölge Müdür Yardımcısı Nihat Aslan’da yaptığı açıklamada, “Son gelişimden bu yana Arifiye’yi oldukça değişmiş ve gelişmiş buldum. Arifiye çok şanslı, çünkü gerçekten çalışkan bir başkana sahip. Başkanımız İsmail Karakullukçu’ya ve ekibine gelecek beş yıllık hizmet döneminde başarılar diliyorum” dedi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.