Total Quartz Motor Yağları ‘ndan Güçlü Reklam Atağı

Total Quartz Motor Yağları ‘ndan Güçlü Reklam Atağı :Dünyanın 5. büyük enerji şirketi olan Total, madeni yağlar konusunda da dünyanın önde gelen birçok araç üreticisi tarafından onaylı TOTAL QUARTZ Motor Yağlarının sahip olduğu güç, performans ve kalite değerlerini 04 Nisan 2014 tarihinde yayına girecek olan çarpıcı TV, Radyo ve Dijital reklamları ile tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.
TOTAL Madeni Yağları dünyada 150’den fazla ülkede, otomotiv, endüstri, taşımacılık, tarım, inşaat ve denizcilik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Yılda 2 milyon tonun üzerindeki ürünü tüketiciler ile buluşturan TOTAL Madeni Yağları, doğayı koruyan teknolojilere uyumlu, enerji ve yakıt tasarrufunu ön plana çıkaran yeni nesil madeni yağlarının üretilmesi hususunda oldukça iddialıdır.
Total Madeni Yağları, bu alanda sahip olduğu yüksek kapasite sayesinde dünyanın lider araç ve motor üreticileriyle de ortak AR-GE çalışmaları yürütmekte ve teknolojinin en yoğun kullanıldığı motorsporları alanında da (WRC, Formula-1, MotoGP, Endurance ve Rally Raid gibi) her zaman liderlik mücadelesinde yer almaktadır.
Türkiye madeni yağ sektöründe 15 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren Total Madeni Yağları, yoğun rekabetin yaşandığı pazarda istikrarlı büyümesini sürdürerek %11’in üzerindeki pazar payı ile Türkiye’nin önde gelen madeni yağ firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
Özellikle sektörün en prestijli segmenti olan “binek araç motor yağlarında” sahip olduğu TOTAL ve ELF markaları ile %20’nin üzerinde bir pazar payı ile sektöründe en üst sıralardadır.
Total Madeni Yağları’nın son birkaç yıldır en başarılı olduğu alanlardan birisi de araç üreticileri ile yaptığı işbirlikleridir. Bu alanda Renault, Peugeot, Citroen ve Renault Trucks ile nerdeyse yarım asıra merdiven dayamış işbirliklerine ilaveten, Mazda, Nissan Türkiye, DAF Tırsan, CLAAS Tarım Makinaları ve Hitachi İş Makinaları ile de başarılı iş birlikleri yürütmektedir.
Total Madeni Yağları, Türk otomotiv üretim sektörünün en önde gelen firmalarının olan Renault, Fiat, Hyundai, Ford, Temsa gibi markaların fabrika ilk dolum ürünlerini temin etmekte ve bu alanda da liderliğini korumaktadır.
Total Madeni Yağları, sahip olduğu bütün tecrübe ve işbirliklerinin ürünü olarak üretilen son teknolojiye sahip Total Quartz Motor Yağlarını keyifli bir reklam kampanyası ile Nisan ayı itibariyle TV-Radyo ve Dijital Platformlarda tüketicilere tanıtmayı planlamaktadır.
Üstün özelliklere sahip Total Quartz Motor Yağlarını kullanan bir motorun RoboQuartz’a dönüştüğü eğlenceli reklam kampanyası ile 04 Nisan 2014’den itibaren birçok ulusal TV ve Radyo kanalından tüketicinin dikkatini çekecek olan Total Madeni Yağları, Türkiye’nin her yerindeki akaryakıt istasyonlarında ve sanayilerinde yapacağı saha aktiviteleriyle de kampanyaya destek vermeyi planlamaktadır.


 


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar