Ünlü: Tramvay doğru, ancak güzergah yanlışÜnlü: Tramvay doğru, ancak güzergah yanlış.MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık değerlendirme toplantısında çeşitli konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kimsenin MHP adına laf üretmemesini istedi. MHP İl Başkanı, tramvay projesini de desteklediklerini, ancak Yürüyüş Yolu’ndan geçmesini doğru bulmadıklarını söyledi.

Aydın Ünlü, istişare programlarına devam ettiklerini, bu toplantıların mayıs ayında da süreceğini söyledi. MHP İl Başkanı Ünlü, derlenecek bilgileri genel merkezde değerlendireceklerini söyledi, “Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Alt yapı çalışmalarımız seçim koordinasyon merkezlerimizle devam ediyor.

7 Haziran’da cumhurbaşkanı adayımızı belirleyeceğiz. Kimse MHP cephesinden aday üretmesin” uyarısında bulundu.

Yerel konulara da değinen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, şöyle konuştu: “Kocaeli’nin gündemindeki tramvay projesini destekliyoruz. Fakat tramvay güzergahı için Yürüyüş Yolu’nun gasp edileceği kanaatindeyiz. 57. Hükümet zamanında orası vatandaşa verilmiş bir bölgedir. Biz Umuttepe’ye de ulaşım için bir şeyler bekliyoruz. Tramvay güzergahına Umuttepe’nin de eklenmesini talep ediyoruz.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.